Kiskov príhovor: Jedno oko nevidí
...nielenže si tými prejavmi vybavuje osobné účty voči vláde,ktorá sa o jeho kauzy " nepostarala" a ich neututlala, ale podarený prezident sa mstí zároveň nám všetkým, vždy keď označuje Slovensko za mafiansky štát ( asi vie o tom svoje), vystupuje zásadne jednostranne negatívne a demagogicky: "za jeho kauzy môže štát ( teda vláda) ktorý nefunguje ako má, za vraždu Kuciaka môže vláda, súdnictvo, ktoré sám sabotuje -je nefunkčné kvôli vláde ...až do absurdnosti, keď polícii za odchytenie Kuciakových vrahov namiesto poďakovania pripomenul, aká je skorumpovaná, chytenie vrahov bagatelizoval s tým, že to vlastne nič neznamená kým nemajú objednávateľa...atď. To už nie je len osobná obsesia a prízemná postychtivosť, to pripomína zadanie mainsreamového politického bulváru, ktoré plní oddane, lebo rád. " Odpočítavanie"dní kedy ešte bude vo funkcii sa nehodí k žiadnemu inému politikovi viac, ako k nemu. Dúfajme len, že jeho softklon Mistrík zvolený nebude.