Podľa prieskumu by Šefčovič a Mistrík vo voľbách uspeli rovnako
Rozdiel v tých číslach je , že kým Mistrík má bilbordy rozvešané po celej krajine už od leta minulého roku ( už vopred porušujúc zákon ?) - Šefčovič ešte ani nezačal. Za Mistríkovou agresívnou kampaňou stoja Tí istí ľudia, ako za Kiskom (a za Luntnerom v BB ?). Je to skrátka Kiska II.Otvorene protivládny a nepriateľský k ľavicovým voličom,podporujúci migráciu, ktorú považuje za "obohacujúcu", multikulturalista. Mal by sa vyjadriť k americkým základniam na Slovensku, mal by sa vyjadriť k Rusku, k sociálnemu štátu.Takýto prezident - nepolitik, podnikateľ, ktorý si urobil z vedy súkromný biznis - je nám načo ? S vládou , ktorú povedie jeho politický súputík Sulík , Matovič , Remiášová, Kollár - kam dovedú Slovensko ? Koho bude tento vyznamenávať ? Šeligu, Farskú, Nagy - Pazmányovú ,Wienkovú, Bútoru , Zajaca , Mičkovicovú ? Z blata - do kaluže...