Teším sa na tvoje slová ked bude Kiska obžalovaný, s čím vyrukuješ hahahaha
Teším sa na tvoje slová ked bude Kiska obžalovaný, s čím vyrukuješ hahahaha
namiesto cherchez la femme, bude zaužívané cherchez le Putin hahaha
By som chcel vidiet humbuk okolo toho keby v Rusku bolo pár stotisíc zmaestanancov štát na nútenej dovolenke. Tie články, tie príspevky hahahaha
Rotačky sú pomaly odstavené, to sa vedelo už pred 30 rokmi že raz príde na to. Náde sa donekonečna vyžierat svet zadarmo.
už swi konečne podal trestné oznámenie?
Aj toto organizoval Voloda ?, daj si tabletku a vypot sa.
Aj v Ukraine pár tisíc demonštrantov tvorilo väčšinu. Pomätenci , stratégia bez logiky .
Janukovičovi zakázali zasiahnut do demnštrácií, ako je to možné , že Macronova polícia môže??
nejdeme? , výzva k slušňákom, výzva poslat nótu , výzva na sankcie .
Nejdem do ulíc protestovat proti zatknutiu demonštrantov?, čo si to tá nedemokratická vláda dovoluje vlastne, robit poriadky?
Vás všetkých vojnových štváčov je cielom zničit a potom obnovovat - najprv zarobit na vojne a potom na obnove. Chápeme tvoje postoje, nie si hlúpy a nevedomý, si vojnový štváč, zapredanec. Odplul som si.
Mecenáši ho už hádžu cez palubu, aj médiá, neregistruješ?, nedorazil manuál ?
Mali by ta nebesá obdarit rozumom :-)
Ten jeho "známy" čo mu dohodil pozemok, pracoval v Kiskovej firme. To nie je len taký známy.
Nám nekompetentným nemusia nič dokazovat, stačí odovzdat ruskej strane, a usa mlčí o dôkazoch , iba kváka že porušujú , porušujú. Podobnost čisto náhodná s irackými zhn, už by mohi novú stratégiu vymysliet.
Oni sa už zrucujú a držme im palce abx to bolo pomalé , zasiahne to aj nás keďže ekonomika je preiazaná po celom svete.
A už niekedy počul o tom že študenti nie sú nezamestnaní?, je to naša budúcnost ktorá neskôr bude "živit" nás. Ženy na materskej nepracujú?? ty vole, robia tú najzáslužnejšiu vec . Invalidní dôchodcovia nepracujú ale pracovali, a nikdy nevieš ako dopadneš - ozaj , počul si o solidarite?? Si bud príliš mladý aby si tieto veci chápal alebo zdegenerovaný liberálnym fašizmom.
Platí pre tých ktorí nadobudli majetok lahko, podvodmi, krádežou, chýba im sociálny rozmer.
je nerozumné dat peniaze na obedy? , jel epšie dat decku peniaze a nech ide do Mc donaldu sa najest?
ešte neodoovedali kde bola zmluva pirušená, táraji
Odporúčame