Teraz to vyhovuje tým, čo deti nemali a cudzie deti sa na nich skladajú. Pritom rodičia tých detí minimálne posledných 30 rokov platili rovnaké odvody.
Ty si platil v odvodoch dôchodky svojim rodičom. Či si nemal rodičov?
Teraz to vyhovuje tým, čo deti nemali a cudzie deti sa na nich skladajú. Pritom rodičia tých detí minimálne posledných 30 rokov platili rovnaké odvody.
Ty si platil v odvodoch dôchodky svojim rodičom. Či si nemal rodičov?
vysvetli nám to .... Rusi nič netrafili a svetla niet....
Niečo také tu už raz bolo.... vtedy do Poľska.
Však to sú Porošenkové slová, že deti na Donbase budú sedieť v pivniciach.
My predsa Ukrajine veríme.... ty nie?
Predpokladám, že narukuješ v prvej vlne ako dobrovoľník, hneď ako nás naša vláda dovedie do vojny. Či máš modrú knižku ako všetci hrdinovia?
Všimni si, kde ležalo do I. svetovej na severe Uhorsko aj so Slovákmi a čo z neho dnes leží v Poľsku a kde sú tí Slováci.
Zabudol si na to, že hneď po Mníchove Poľsko napadlo nás.
čím sa živíš, ..... kecami na internete?
Však sme to aj urobili.... či nie? Ešte aj SS Galícia pomohla potlačiť SNP....
Aj Hodál sa tak vyhrážal. Bravo.
To myslíš tých protivojnových štváčov čo sa im nepáči symbolika SS Galícia? Tebe sa páči určite, lebo vidím, že by si rád robil beztrestne ten hon na spoluobčanov ako tvoj vzor SA a SS.
Len vďaka tým deťom dnes existuje priebežný systém... gro tvojho dôchodku
Tým čo tvrdia, že to je štandardná kvalita, treba dať tiež okoštovať vlastnú medicínu..
Keď niekoho identifikujú, že plnil fľašu či hodil fľašu?
Je to nejasné? Keď niekto tlčie palicou niekoho na zemi ....a ten zomrie. Je to nejasné?
Je to úplne jasné.
Dovtedy som to bral, ako obranu pred hrozbou komunizmu.... Ale o komunizmus zrejme nikdy nešlo.
A tie sú aké, keď sme darovali výzbroj.... teda niekto.
Jediné pozitívne je, že fakticky tým činom deklaroval, že Rusko nepovažuje za žiadnu hrozbu pre Slovensko.
Stačí vedieť aký má S300 dolet a je jasné, zkadiaľ vypálený byť nemohol..
To som len citoval jednu američanku.... známu američanku. Bývalú veľvyslankyňu.
američanov pozval Asad?
Zošalel si?
Ďalej škoda pary.
Odporúčame