Do posledného Slováka za vyšší princíp mravný.... tak?ˇ
Od roku 89 nepamätám jediný rok bez vojen. Žeby Putin?
Do posledného Slováka za vyšší princíp mravný.... tak?ˇ
Od roku 89 nepamätám jediný rok bez vojen. Žeby Putin?
Ojedinelý hlas zdravého rozumu.
Dobrý začiatok by bol Odesa 2014 dom odborov. Je jedno kto či Rus či Ukrajinec. Stíhať každého kto niekoho tĺkol, kto hodil fľašu s horľavinou, kto plnil tie fľaše.
Videí boli mraky. Identity sú známe. Potrestaný nebol nikto.
Rusi chceli suroviny predávať a my kupovať.
Niekomu toto nestačí, lebo vraj to nie spravodlivé....
V prvom rade pri hodnotení - ak máme byť objektívni - je treba použiť rovnakú mierku.
Ako to myslím?
Zoberme vojnu v Iraku, ktorý vraj ohrozoval USA a celý svet a USA tam začala vojnu. Koľko mŕtvych a ako dlho už trvá. Zoberme vojnu v Afghanistane, ktorá trvala 20 rokov a skončila pred rokom. A čo vojna v Sýrii. Čo tam robí armáda v USA, ktorá je vraj hoax a oficiálne sa o nej nevedelo, kým ju Trump neodmietal stiahnuť. A čo Jemen. Ohrozuje USA či Francúzsko? A čo ostatné vojničky po svete.
Teraz otázka. Predstavovali tieto krajiny pre USA väčšiu hrozbu ako NATO pre Rusko? Dokonca sme tam mali svojich vojakov.
Vojnu treba okamžite skončiť a nemala ani začať. Lenže to by úprimne musel všetci chcieť. Nevidím ani náznak.
Veríš, žeby napadlo Sýriu, Lýbiu, Irak?
Sociálne dávky už také smiešne nie sú.
Stuhnuté telo nie je možné naaranžovať. Len čerstvé. Okrem toho nebol na to ani čas.
Taká daň už vyše 30 rokov neexistuje. Ale zato dlhé roky smiešne detské prídavky.
na telegrame sú videá presne v opačnom garde, zaručene fšecko Putinove hoaxy.... ako týrajú a vraždia ruských zajatcov, kolaborantov, ako priviazanú nahú ženu v meste k stĺpu mlátia... ako na potvoru furt ukrajinci
daj link na nejaké video.... aspoň jedno
Po prezradení, že minské dohody neboli myslené vážne bude skutočne ťažké uzavrieť akékoľvek dohody s Ruskom. Ako presvedčiť oklamaného, že teraz už si z neho nerobíte srandu.
Za socializmu sa Slovensko za 40 rokov zmenilo na nepoznanie. Z poľohospodárskej krajiny bez pevných ciest na priemyselne rozvinutú s bohatou cestnou sieťou.
Čo také sa dosiahlo za posledných 30 rokov od nežnej doteraz. Takmer nič.
O vojne s Ruskom pred rokmi:
Okrem toho aj za totáča sa dala nehnuteľnosť kupovať - na pôžičku a za nižšie percentá ako dnes.
Počul si už o takom, že niekto na to nemá? Takého pod most?
Ja našťastie bývam vo svojom, ale nie som slepý.
Práveže VŠETKY odvody platia LEN deti a nie mimozemšťania.
Všetky odvody v skutočnosti platia len deti tých rodičov, čo ich mali. Tí čo deti mali, pritom platili také isté odvody ako tí, čo deti nemali - a teda ušetrili.... hodne ušetrili.
Takže je to krok vedúci ku spravodlivosti. Zatiaľ nepatrný. Za totáča prídavky na deti tvorili polovicu platu.
A dnes? Dlhé roky cca 20 Eur na mesiac.
Teraz sa čaká na byt koľko rokov..... tak do súdneho dňa.
Ukrajina umožnila beztrestnosť vraždenia rusky hovoriacej menšiny na svojom území.
Alebo už niekoho za tie roky potrestali?
V roku 2019 bolo na Slovensku trestne stíhaných 1000 ľudí za prejavy neonacizmu. Koľko to na Ukrajine za 8 rokov ... Tipujem nikto.
Odporúčame