Myslíš ako Ukrajinec Brežnev a s celým ukrajinským výborom prišiel s armádou z Ukrajiny?
Každopádne už sú preč. Radšej by si státisíce obetí s výsledkom tým istým?
Vidím že áno. Prečo teda nejdeš príkladom. To sa to posiela iných na smrť.
Myslíš ako Ukrajinec Brežnev a s celým ukrajinským výborom prišiel s armádou z Ukrajiny?
Každopádne už sú preč. Radšej by si státisíce obetí s výsledkom tým istým?
Vidím že áno. Prečo teda nejdeš príkladom. To sa to posiela iných na smrť.
Existuje jedno riešenie:
Unifikovaná batéria, ktorá by sa vymieňala pri "tankovaní". To by pri automatizácii procesu výmeny zabralo možno menej než pol minúty.
Pristavilo by sa auto na pozíciu, robot by odšruboval dole kryt, vybral batériu, vložil nabitú a prišruboval kryt.
Batéria by nebola majetkom majiteľa vozidla. Platil by za spotrebovanú energiu.
Ponechal by som aj možnosť dobíjania - kto by chcel.....
Táto vláda nám najlepšie ukázala, že Rusko vôbec nepovažuje za nejakú hrozbu. Zbavila nás bez obáv všetkej výzbroje. Protilietadlového systému, tankov aj lietadiel.
Ja viem. Budete namietať, že nás chránia spojenci. Už nás niekedy ochránili? Urobil by to vari aj nejaký iný štát? Také USA?
ešte sú v rezerve vysoko sofistikované záchodové misy
Ako možno po slovách Merkelovej o minských dohodách(naoko) dojednať nejaký mier. Slovo EÚ degradovalo pri dohodách s Janukovičom, pri Minsk I a II.
Nevyzerá to dobre. Jediná dobrá správa je, že máme nádej, že ďalšia vládna garnitúra nebudú riťolezi USA a rusobijci. Inak skončíme na východnom fronte. Už tretíkrát za 100 rokov.
Je to logické. Lacné hypotéky zdvíhali ceny do výšin.
Keď sa pozriem na mapu, tak vidím nejakú veľkú a dlhú a širokú rieku od severu na juh poza Cherson .... Nie je to problém?
Čím to je, že fšecky sankcie proti Rusku sú v skutočmnosti sankcie proti EÚ.
Buď sú vo vedení EÚ komplet na hlavu, alebo sú to zradcovia a Putinovi agenti.
Tvrdil som, že voda MOHLA TIECŤ HORE KOPCOM?
Sprisahania vari neexistujú? Celá história sa nimi hemží. Len taký rok 89....
Ovca verí len to, čo sa jej predloží. Aj keď je to nelogické. Keď existujú viaceré riešenia, je zabednenosť vidieť len to jedno.
Spomínam si , že prítomnosť amerických vojakov v Sýrii. Neboli tam oficiálne až do chvíle, keď ich Trump nechcel stiahnuť.
Len dúfam. že noví lídri sa spamätajú a budú hladieť na prospech Slovenska a nie vojničiek USA do ktorých nás zaťahujú.
++++++
to je záhada...skutočne
Však to tvrdil aj Porošenko a my predsa ukrajinským predstaviteľom veríme.... ty nie?
Predpokladám, že tam nájdu aj, že Rusi jedli deti za živa a ty tomu isto uveríš.
Hypoteticky.... Je možné heknúť účet, je možné na strelnici pozbierať projektily, je možné opäť použiť zabalený projektil v hladkej hlavni, je možne oklamať mladého jedinca. Na videu z ulice nie je možné rozpoznať páchateľa lebo mal kapucňu.
Keď to bol demonštratívny útok, prečo by sa kryl a prečo by páchal samovraždu. Veď chcel názory manifestovať.
Nakoniec tá záhadná nepohodlná a neprirodzená poloha pri samovražde.
Pretože stíhať nebožtíka nie je možné, nič nebráni polícii odtajniť verejnosti všetky detaily - ale nevšimol som si ....
Čo vy na to.
U nás sa stala ojedinelá vražda. Na západe mrak no go zón a aj priamo v Bruseli sú, kde sa neodváži ísť nielen nezahalená žena, ale ani polícia. A oni nám chcú radiť. Ďakujeme odíďte.
Teraz si predstavte, žeby sa správala trhovo a dvihla cenu za ošetrenie. Hneď by bolo menej pacientov menej a Sulík by zatlieskal ....
Si za to, aby existoval jeden meter? Bez jedného metra nie je možné nič porovnávať ani posudzovať.
To je matematika. Hlupák to však dokáže.
Odporúčame