dajte si do googla:
Wesley Clark 7 krajín za 5 rokov
Bude vám jasné, čo sa tu hraje
dajte si do googla:
Wesley Clark 7 krajín za 5 rokov
Bude vám jasné, čo sa tu hraje
Kvôli politike USA trpia celé národy už desaťročia. A furt to nie je dosť.
Každý obchod, v ktorom sa kradne vo veľkom musí skončiť. Aj bez politiky. Je to fyzika.
Judáš bol tiež vlastenec a urobil čo sa od neho čakalo. Len skončil zle. Ale potľapkali ho po pleci...
V USA bijú černochov a Ukrajina kradne ten plyn
groteska....
stavme sa že ..... Putin
Ja si myslím, že každý vie že KTO.
Je to hanba novinárom, že držia hubu pri zločine, ktorý nás ťažko môže zasiahnuť.
Srbi neurobili ani promile toho čo Ukrajina na Donbase.
K tomu len toľko. Všetky cudzie armády domov. Zavedené demokracie by mali byť vzor a nie odstrašujúci príklad.
Keď sú pokusy už deti v škôlke učiť masturbovať a sú k tomu učebnice - to je asi tak čo.
Verte Zelenskému tak ako doteraz. Potom sa nečudujte.
Verejnosť znesie pravdu. Neznesie nekonečný príval lží a nič nehovoriacich kecov a hejtov.
Mohli sa mňa opýtať, hneď by som im povedal. Toto bolo treba vyšetrovať?
Čakám skôr, že povedia kto.... samozrejme to bude Putin.
Noty z USA.... Kto by to čakal, že? Oficiálna pravda. Verte tlači.
Prezident povedal, že USA sa neosprvedlňujú a nikoho ani nesúdili. Došlo síce k nejakému odškodneniu, ale to nijako nedopadlo na vinníkov.
odsúdilii vinníkov? neverím ....
Spomeňte si keď súdili Haradinaja - beštiu v ľudskej koži. Sám sa chvastal vraždami.
Napriek ďaleko lepším dôkazom .... nevinný.
Ja že myslíš USA a Afghanistan, ale tých rakiet tam bolo mnohokrát viac a obetí tiež.
Je zaujímavé, že Rusku sa vyčíta okupácia v roku 68 s cca 100 obeťami v ČSSR, ale Nemecku sa nevyčíta vypálených 100 obcí na Slovensku či 380 000 zavraždených českých vlastencov.
Okrem toho sa zabúda na to, že naši predkovia boli 2x na východnom fronte v I. aj II, svetovej. Treba sa pozrieť aj do zrkadla.
Ukrajinci sú chudáci čo bojujú za cudzie záujmy a desaťročia na to boli masírovaní nenávistnou propagandou.
Odporúčame