A ten Donbas potom 8 rokov okupovali samotní obyvatelia..... svetový unikát.
A ten Donbas potom 8 rokov okupovali samotní obyvatelia..... svetový unikát.
Strategické bombardovacie letectvo - to sú nosiče jadrových zbraní. Už to buchlo? Niečo som prehliadol?
Dezinformácia je LOŽ. Takže pozor na to. Lži sa dôsledne vyhýbam. Masmédiá a politici s tým problém nemajú. Pokojne opakujú dávno vyvrátené a do očí bijúce lži.
Ako napríklad veriť médiu čo vuverejní vzájomne sa popierajúce veci. Koľko padlých ukrajinských vojakov uverejnili v našich médiách. NULA.
Je záhada, načo vlastne s Ukrajinci nulovými stratami čakajú.
Možno aj tak rozmýšľali, lebo veselo dodávali nacistom, ale Nemci nejako zlyhali na východe a Rusi by mohli obsadiť celú Európu. To by bol priekak.
EÚ si už podobným spôsobom požičala peniaze na ekonomickú obnovu po pandémii, a v tomto prípade Orbán nemal námietky.... a práve preto, že Maďari z toho dostali hov*o a pritom ručia... preto už to viac neurobia
To je práve zaujímavé, že racionálny postoj sa v EÚ prakticky nevyskytuje už dlho.
Budaj je prvý minister za ktorého sa možno podarí dosiahnuť, že medvede budú chodiť po Bratislave. Len ho trochu nechajme pracovať.
Macron nepochopil, že marionety USA majú pokyn rozdúchavať, aj keby celý náš priemysel kľakol. Keď sa stane nekonkurencieschopný EÚ sa zmení na skanzen. Ale keď dôjdu prachy, konečne - ako posledná možnosť situácia si vynúti racionalitu.
Z hladiska dnešných ohrození Ukrajiny je to zbytočné plytvanie výzbrojou. Nezachytil som totiž ani jednu správu, žeby týmito lietadlami Rusko nejak pôsobilo na Ukrajine.
Ja si prajem, nech ludia dostanú rozum a skončí to vojnové štvanie, ktoré tu je prakticky od nežnej.
Ale to sa určite nestane.
Však to je agenda na prospech Ruska, lebo viac škodí nám.
Progresívna agenda vznikla ako subverzia-záškodníctvo KGB proti západu. Po zániku komunistického bloku sa zrútila však aj obrana proti tejto subverzii a západ sa za pár rokov zmenil na Absurdistan. https://www.youtube.com/watch?v=cWxVXuCtVDI
Nehnevajte sa pán autor, ale vláda môže vládnu dovtedy, kým má poverenie prezidenta a zákon môže byť nahradený dekretom. Nemožné sa to len vidí.
Po dohodach Minsk 1 a 2, bude tazke presvedcit Rusa, ze si z neho aj teraz len nerobia srandu. Toto je velmi vazny problem... aspon pre mna by bol.
Pokial viem, Polsko samo zavrelo Jamal a nie ze Rusi im zavreli plyn.
Som proti KAŽDEJ vojne. Nie je to moja.... iba ak tvoja. Prečo sa tu teda zdržiavaš - veď choď.
Hynú ľudia a zbytočne. Boj zbraňou za mier je BLBOSŤ.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/649096-…
Keď sú v jeden deň v tom istom denníku články, ktoré sa navzájom popierajú.
Žiaľ je to tragédia. Ešte väčšia tragédia však je, ak to niekto robí zámerne. Teda schválne civilov ako terč. 8 rokov na Donbase, alebo popravy kolaborantov. Ale to sú určite len ruské hoaxy.
Alebo toto:
http://oral.sk/odesky-fasista-sa-verejne-pri…
To musel písať Putin. No strašné.
Neviditeľnosť je len prianie. Dá sa dosiahnuť len v SCI FI filmoch. Môže byť možno nedetekovateľný pre určitý typ radaru.
Odporúčame