A kto sa bude zastávať akejkoľvek .... akejkoľvek USA, tak mu dáš metál a budeš pri tom mľaskať?
Nikto sa tu nezastáva ruskej agresie. Len sú tu aktívni protivojnoví štváči.... aj proti ostatným vojnám. Si aj proti cudzím vojskám čo sú TERAZ v Iraku a v Sýrii, v Jemene atď.
Videl som video ako judáš udáva svojho suseda v Chersone, že je ruský kolaborant... Videl som ako tam strieľajú bez súdu tých kolaborantov. Rusov roky a roky beztrestne vraždiť viď Odesa 2014 je podľa teba v poriadku? Žeby to bol len Putinov hoax?
Druhá vec je, že naši politici nás zaťahujú do vojny. Súhlasíš s tým? Ja nie.

