Po skúsenostiach z II. svetovej reparácie v skutočnosti každému nie sú vyplatené nikdy, Preto táto logika fungovať nemôže. Nakoniec sa vojna skončí rokovaniami na základe reality a nie túžob.
Po skúsenostiach z II. svetovej reparácie v skutočnosti každému nie sú vyplatené nikdy, Preto táto logika fungovať nemôže. Nakoniec sa vojna skončí rokovaniami na základe reality a nie túžob.
Ak je to S300 jej maximálny dolet čo som našiel je 150 km .... teraz som pozrel WIKI. Väčšina verzií podstatne menej.
Však Rusi aj sami seba v jednom kuse ostreľujú už pol roka ....pokiaľ možno veriť oficiálnym správam.
Samozrejme USA po celej Zemeguli mieri oveľa presnejšie.
Tým myslíš tých protivojnových štváčov?
Ukrajinskí "vlastenci" o sebe tvrdia, že nie sú Slovania.
Teba osobne vyšlú....
Teba to zjavne teší. Už si si vyskúšal ležanie v blate a v zime v zákope?
Podľa reči a podľa oficiálnej národnosti bol, podľa Ukrajincov vtedy keď žil bol, podľa dnešných nebol a spôsob reči zrejme fingoval.
Ruština nepozná h. Ukrajinčina áno.
Všetky vojny sú zločin. Všetky cudzie armády - domov.
Súhlasíte? Proamerickí vojnoví štváči sú proti.
Prečo v mojej. Ja nenadržiavam ani Rusom, ale ani Ukrajincom. Civilizovaný človek nebude staviať Banderovi a ďalším vrahom sochy a bagatelizovať vraždenie židov či hocikoho - aj napríklad Rusov v Odese 2014.
Aj nacisti sa považovali za civilizovaných. Civilizovane vyvražďovali.
Všetky vojny sú zločin. Treba robiť všetko preto, aby sa tento spôsob politiky skončil. Kto by mal ísť príkladom ak nie naj naj demokracie, ktoré vedú vojničky po celej Zemeguli.
Tak jedného krásneho dňa budeš v nejakej vojničke, do ktorej nás namočí USA a na fronte veliteľovi povieš - že ťa to už nebaví a ideš preč. Čo myslíš, čo sa asi stane.
Však aj ten poriadok už menia vojničkami desaťročia od nežnej spolu s miliónmi mŕtvych v Juhoslávii, Iraku, Lýbii, Sýrii, Jemene, Mali ....
Nejak som dezorientovaný .... odišlo už USA a UK zo Sýrie, z Iraku ..... určite áno.
Kto pozná históriu aspoň trošičku, musí mu byť jasné, že takto svet nefunguje. Že by to tak malo byť - to je jasné.
Teraz jedna otázočka. Nemala by naj naj demokracia na Zemeguli byť žiarivý príklad?
Keď stretnete niekoho, kto si o sebe myslí, že je kôň a v jeho prítomnosti nechcete povinne erdžať .... je to nenávisť?
Človek celý život chodí do roboty, odchová deti, robí to isté a na staré kolená sa nakoniec dozvie, že je nebezpečný extrémista ....
Nie je rozdiel útočiť na Rusov a útočiť na Židov ako takých. Ŕobíš to v jednom kuse. Kolektívna vina neexistuje.
Podľa slovenského právneho systému páchaš týmto trvajúci trestný čin.
a irackí vojaci vyhadzovali deti z inkubátorov
Odporúčame