Jasné. Načo jeden meter. Zlý smie byť len Rus. Ukrajinec pokojne môže hajlovať či "čistiť" obsadené územie od kolaborantov za výdatnej pomoci Ačohentých.
Jasné. Načo jeden meter. Zlý smie byť len Rus. Ukrajinec pokojne môže hajlovať či "čistiť" obsadené územie od kolaborantov za výdatnej pomoci Ačohentých.
Ďaleko viac ako proti LGBTI ľuďom sa napríklad aj tu na diskusii útočí na kresťanov a duchovných a v neposlednom rade na rusákov a proruských švábov.
Čakám odsúdenie takéhoto jednania. Alebo až po nejakej vražde?
Je LGBTI komunita väčšia ako ten dav? Rečičky sú to pekné, ale poďme si povedať, čo sa nás konkrétne dotkne:
Chceme aj my
- mať namiesto tehotnej ženy, tehotného človeka?
- namiesto matky - rodič?
- rodiča 1 a rodiča 2?
- oslovovať zámenom podľa želania?
- vnútorne nesúhlasiť s tým čo navonok hovoríme?
- hovoriť inak, ako vidíme?
- spoločné wc a sprchy pre tých mužov čo sa cítia byť dievčinami?
- spoločné väzenie, útulok žien čo pred mužmi museli ujsť a biologických mužov?
- lekcie o masturbovaní s deťmi už od škôlky?
- odoberanie detí príliš zbožným či málo uvedomelým rodičom?
Toto všetko je už vyskytuje na západ od nás ba ešte viac pod trestom vyhadzovu, pokuty alebo basy pre tých čo nesúhlasne pípnu.
To však nie je koniec. Logicky časom príde trest za odmietnutie rande či sexu. Veď akú traumu to spôsobí tomu človeku odmietnutie. To treba trestať. Neveríte? Neveril som ani tomu vyššie, že raz bude.Nie je to pokrok, nie je to sloboda, ale tyrania menšinou.Komunisti boli packali....
Tak ako je správne rešpektovať pravdu v matematike, lebo výsledok bude chybný, tak isto ju treba rešpektovať všade. Keď sa nebude merať jedným metrom a keď sa bude klamať, budúcnosť bude strašná.
Lži môžu rozpútať vojny, pravda má silu zastaviť armády. Otto von Bismarcik.
Teraz ma buď zmažú, ale na mňa budú pľuť.... sledujte.
... V parlamente sme mali iba prednedávnom zákaz dúhových vlajok....
Áno - na štátnych budovách.
Šírite polopravdy. Prečo potom nie aj kríže atď.... Na kresťanov sa tu pľuje úplne bežne, hlavne na kňazov.
Však má rovnaké práva. Pokojne sa môže oženiť.
RP je presne ako vlak do Blavy. Keď naň nasadnete, skôr či neskôr vystúpite v Blave. Prijmeme RP a to je začiatok cesty. Na jej konci bude čo? Presne to, čo všade tam, kde takto začali.... a oni ešte tiež neskončili. Zatiaľ si len adoptujú detičky a vymohli si, že ich musíte oslovovať ich obľúbeným zámenom ...
Nenávisť k Rusku je tu systematicky pestovaná u nás a hlavne na Ukrajine už desaťročia. Len či celý svet ..... náhodou nenávidí Západ.
Kto sa asi tým má teraz zaoberať, keď je to v reakcii na veľvyslanca a je to celoslovensky medializované.
Ty tiež vidíš tie fotky rovnaké.
Každý taký trpí tou istou chorobou. Slepotou a nenávisťou.
Bol som vo fabrike medzi robotníkmi.
Na Slovensku Nemci vypálili 100 obcí. V Česku zavraždili 380 000 vlastencov.
Rusi v roku 68 počas okupácie zabili možno 100 ľudí v celom ČSSR ...
Nemecku je odpustené....
Rusi by nám pokojne mohli vyčítať našich predkov v I. svetovej aj v II. svetovej na východnom fronte. Z taktu to zatiaľ neurobili. To určite nebolo 100 ruských obetí.
....Vyhlásil, že z dvoch fotografií je jasné, že k zásahu došlo a cintorín bol poškodený. „Buď mám v očiach tmu ja, alebo tí, ktorí tvrdia, že tam k ničomu nedošlo,“ ....
Presne toto si všímam vždy už desaťročia, keď sa v médiách rieši akýkoľvek vzťah k Rusku. Zarážajúca slepota. Zúrivosť. Nenávisť.
Disfunkčnosť je tam, kde niet čím kúriť na zimu, kde klesajú reálne príjmy, kde sa zhoršuje zdravotníctvo a vlastne už ani neviem čo nie...
On je tu doma.... ty sa odsťahuj k páničkovi.... alebo už tam si a píšeš voloviny. Je zaujímavé, že tým ľuďom čo tak trhá žily Putin tu len vypisujú kydy, ale sami slamku krížom nepriložia, len by poslali na front bojovať iných.
Nie sú chudobnejší. Bol som tam v roku 2004 služobne 3 mesiace. V roku 2004 boli na tom bežní ľudia ako my u nás z hľadiska kúpyschopnosti.
Možno...možno keby sa to obranné NATO nešírilo k ruskej hranici a držalo sa status quo, problém Putin by neexistoval. V každom prípade keď by sa začala roztržka s Čínou - keby sa napríklad zmenilo zo strany status quo ohľadom Tchajwanu a USA čo práve dnes pozorujeme, potom by skutočne bolo lepšie mať Rusko aj s Putinom radšej na svojej strane.
Nevie kto za tým je, ale zdá sa, že existuje snaha za každú cenu vyvolať roztržku a všetky konflikty zhoršovať. My ako malý štát, by sme sa nemali v mocenských konfliktoch nijako angažovať, lebo to budeme práve my, kto v nich bude najviac umierať.
Toto je presne tá správna otázka. To sú tí, čo sú za rokovania s Ruskom. Dnes je to pomaly trestné.
Odporúčame