Je to presne ako z NS1 a NS2. Vyhrážali sa USA, tešia sa USA, popierajú USA....
Je to presne ako z NS1 a NS2. Vyhrážali sa USA, tešia sa USA, popierajú USA....
Mňa zaujalo iné. Pčolinský tvrdil, že systém v parlamente je oddelený od vonkajšej siete. Ako je potom možné odosielať maily, ktoré vraj tiež nefungovali.
Mne z toho vychádza, že systém NIE JE oddelený od vonkajšej siete.
Až na ten detail, žeby sme asi boli tiež terčom ako odveta.
...Na treťom mieste je Slovensko s výkonnosťou 3,38 percenta....
Pri takom zhodnotení je ďaleko lepší priebežný systém.
Skúste si predstaviť, žeby časť Slovenska ... cca 20 percent obsadil hypoteticky nejaký agresívny sused. Koľko tisíc ľudí by ste obetovali s neistým výsledkom, aby ste dobyli tých 20 percent späť.
Niektorí z vás určite aj komplet 5 000 000.
To je celé.
Skôr či neskôr nastúpi dohoda. Čím neskôr tým horšie pre všetkých.
Daj čísla od roku 90.
Jasné. Za to, že ju Lotyši vyhodili môže Putin predsa.
Tieto úspory sú už teraz značne okresané, kým sa dostanú na dôchodkový účet. Potom ich okreše správca.
Akej národnosti bol VODIIČ.
Nikoho nezaujíma kto to točil ....predsa. Mohol to točiť aj ET
aha ...Petra Procházková je vydatá za Paikara z Afganistanu a má syna Zafara.
Kto je Procházková?
G. Bruno bol o.i. aj vrah a zlý človek.
Zvlášť Jagodu, ktorý bol osobne zodpovedný za 10 000 000 zavraždených. Ježo nebol oveľa lepší. Všetci boli vrahovia.
Rusi od začiatku vojny robia taktickú chybu. Ostreľujú sami seba.
Žeby propagoval Azov ?
Tuším, že Zelenský dokonca vydal dekrét, že s Ruskom sa rokovať nesmie. Alebo nie? Možno som len zle čítal.
Odporúčame