Bolo by neuveriteľné, keby nie. Propaganda je polovica úspechu.
Bolo by neuveriteľné, keby nie. Propaganda je polovica úspechu.
Dával som aj referencie na Friedmana, Wesley Clarka, a ďalších Američanov, ale zmazali mi ich. Palko mal však jeden zásadný postreh. Nato sa Ruska vôbec nebálo, ale strach Rusov z NATO bol skutočný.
Aj konár zo stromu je hrozná zbraň. Netreba viac komentovať blbosti.
Taká otázočka. Je na Ukrajine tiež trestné hajlovať či vyvesovať NACI symboliku? Potrestali tam už niekoho za vraždu etnického Rusa napr. za Odesu 2014? Pýtam sa lebo neviem. Každý tu drží hubu.
Prečítaj si niečo od Vladimíra Palka a ani niektorí autori z USA nie sú najhorší.
Nazdávam sa, že najlepšie je byť príkladom. Nuž a kto má byť lepším príkladom ako najsamlepšia demokracia na Zemeguli.
Keď počujem Krúpa, hneď viem koľká bije... ani nemusím ďalej počúvať či čítať. Viem čo tam bude.
Načo je potom taký minister, ktorá podpíše zmluvu o veci, ktorá neexistuje.
Ako by sa dalo nazvať miesto, kde sú cudzí vojaci a kde nemá právomoc naša polícia. Teda základňa podľa ministra to nie je.
Kedysi som mal rád Pročkovo: Je to možné? Toto mi to pripomína.
Ja sa napríklad cítim silno diskriminovaný, že som sa nenarodil do milionárskej rodiny a do života som vstúpil prakticky s holým zadkom. Súd by to mal hneď napraviť a prisúdiť mi vilu, jachtu a poršáka.
Tomu sa hovorí súdny aktivizmus. Súdy si prisvojujú zákonodarnú právomoc.
To nevie nikto.
Ponúkam na predaj prirodzené čísla od 1 po 100. Zvyšné si zatiaľ ponechám ako kapitál. Nekúpiš?
50-44=6
Je to ťažké?
Pretože Hitlerovým cieľom bolo vyhladenie Slovanov.
Je to presne ako z NS1 a NS2. Vyhrážali sa USA, tešia sa USA, popierajú USA....
Mňa zaujalo iné. Pčolinský tvrdil, že systém v parlamente je oddelený od vonkajšej siete. Ako je potom možné odosielať maily, ktoré vraj tiež nefungovali.
Mne z toho vychádza, že systém NIE JE oddelený od vonkajšej siete.
Až na ten detail, žeby sme asi boli tiež terčom ako odveta.
...Na treťom mieste je Slovensko s výkonnosťou 3,38 percenta....
Pri takom zhodnotení je ďaleko lepší priebežný systém.
Skúste si predstaviť, žeby časť Slovenska ... cca 20 percent obsadil hypoteticky nejaký agresívny sused. Koľko tisíc ľudí by ste obetovali s neistým výsledkom, aby ste dobyli tých 20 percent späť.
Niektorí z vás určite aj komplet 5 000 000.
To je celé.
Skôr či neskôr nastúpi dohoda. Čím neskôr tým horšie pre všetkých.
Daj čísla od roku 90.
Odporúčame