Sú slovenské migy už na Ukrajine? Naď to vyvracia - sú na Sliači
Nie je dobrý nápad zbúrať starý dom, keď nový ešte nestojí.
Nie je dobrý nápad strčiť hlavu medzi dvoch psov, čo sa ruvajú - len hlúpy Jano z rozprávky tak urobil.
Ukrajina nie je demokratická krajina len zato, že bojuje s Ruskom. Aj Tiso poslal našu armádu bojovať s Rusmi. aj nejaký pán Hitler .Ukrajinci v roku 68 boli takisto tu, a tvorili väčšinu vojsk aj politického rozhodovania a to včítane Brežneva. Nič im nedlžíme.
Keby bolo Slovensko súčasť Ukrajiny - potom by si zuby toho režimu pocítil na sebe.