Videl som video ako jeden z policajtov gestom pozýva demonštrantov, aby bežali dnu. Iste to bol prezlečený Trump.
Videl som fotky toho "vandalizmu" - vlastne len pár prevrátených stolov.
Videl som video ako jeden z policajtov gestom pozýva demonštrantov, aby bežali dnu. Iste to bol prezlečený Trump.
Videl som fotky toho "vandalizmu" - vlastne len pár prevrátených stolov.
Vedel, že je za to vysoký trest? ............... Vedel.
Jeden môj syn kvôli tomu "neškodnému" konope stratil pevnú vôľu, odišiel zo školy, stal chorobne hašterivým, úplne sa mu zmenila - rozložila osobnosť.
Iné moje 3 deti to svinstvo nebrali a nič také sa im nestalo.
Treba sa konečne rozhodnúť, čo je pravda.
1. Rusi sú na pokraji krachu hospodárstva i armády
2. Rusko je hrozba, ktorá po obsadení Ukrajiny potiahne Európou
Oboje naraz nemôže byť pravda. Už som to tu písal. Luhár sa usvedčí sám, lebo jeho výroky sa navzájom vylučujú.
Najúčinnejšia propaganda je hovoriť pravdu. Rusi nemusia ani nič hovoriť. Stačí pozrieť na mapu.
....Ukrajinská pravda s odvolaním sa na velenie vojenského námorníctva. Priplávanie cudzích lodí umožnilo opätovné dobytie Hadieho ostrova ukrajinskými silami, uviedol denník....
Je to možné?
+++
časom môžeš zistiť, že ako ateistovi ti bolo najlepšie, kým neprišiel liberalizmus - povinná viera v hlúposti o 120 pohlaviach atď.
..... zatiaľ čo Turecko poskytlo vojenskú pomoc Slobodnej sýrskej armáde a ďalším povstaleckým skupinám, ktoré stále bojujú proti Asadovým silám na severozápade tejto blízkovýchodnej krajiny, poznamenal Reuters.
A Isil sa stratil.
EÚ roky a roky používa ekonomické sankcie ako zbraň. Je to schizofrénia?
Nebolo nedávno riešené, že Slováci neveria médiám?
viď napríklad.
https://dennikn.sk/minuta/2894805/
a bolo toho viac
A čo ten starosta nebol domáci? Vari ho dosadil Putin?
Zabudol si na Ukrajinu pred inváziou či pred rokom 2014.
Niektorí sa možno vracali. Ale časom prestali.
Aj I. či II. svetová tak neskončila. Teraz veci idú samospádom. Stále sa podkuruje a nie utlmuje. Aj ty podkuruješ.
Aj z Ukrajiny za 5 rokov ušlo .... oveľa viac a pred vojnou.
Takže Tisov režim nebol zrazu klerofašisticlý?
naši partizáni nevraždili starostov obcí
zabiť komunálneho úradníka - hrdinstvo
+++ vďaka za čísla+++
Ak k tomu pripočítame dlhovú službu, tak je to prefackanie do reality. Neviem koľko to je, ale tipnem si, že asi podobne.
Odporúčame