https://dennikstandard.sk/221971/ako-strasit…
Nuž a treba sa zamyslieť aj nad tým, ako je na tom nielen postoj voči Rusku, ale aj voči nám a EU. Kto to financuje.
https://dennikstandard.sk/221971/ako-strasit…
Nuž a treba sa zamyslieť aj nad tým, ako je na tom nielen postoj voči Rusku, ale aj voči nám a EU. Kto to financuje.
Nikdy sa s Banderom do EÚ nedostane, lebo Kotleba bol odsúdený len za 1488.
Umiernený nacista neexistuje.
Kórea dajme tomu, i keď niektoré detaily boli z dnešného pohľadu genocída. A zbytok?
Ešte dodám. Kedysi som počul o prípade, keď sused chcel postrašiť suseda a prezliekol sa za Fantomasa. Skutočne sa mu to podarilo. Zdesený sused zbehol po pušku a zastrelil ho ....
Hlavne dnes sa treba snažiť o deeskaláciu. Inak VŠETCI ZOMRIEME. Je to malý dôvod?
Od Vladimíra Palka. Aby ste boli v obraze. Z článku:
.....Počet amerických vojakov sa znížil z 200-tisíc na 40-tisíc, počet vojakov európskych členov NATO sa znížil z cca jeden a pol milióna na cca 700-tisíc. Počet sovietskych/ruských vojakov sa znižoval z 1,6 milióna na niečo cez 200-tisíc. Znižoval sa za Gorbačova i Jeľcina, ale aj za Putina bol v roku 2016 nižší než v roku 2000, keď nastúpil k moci. Počty ruských vojakov klesali strmo zhruba do roku 1999. Vtedy došlo k prvému rozšíreniu NATO, potom mierne stúpli, stabilizovali sa a od roku 2011 opäť klesali. Nestúpali ani po udalostiach v roku 2014 (Majdan, anexia Krymu, vojna na Donbase).....
však aj ty tvrdíš to, čo ešte včera prisudzovali Rusom
Sankcie a blokovanie majetku nie je porušenie ZMLUVY a DOHODY?
Každý, kto vedie vojnu v cudzom štáte je zločinec..... či len Putin?
...Nemecká vláda však vysvetlenie Gazpromu odmietla a uviedla, že ide len o zámienku s cieľom vyvolávať neistotu a tlačiť ceny energií nahor.....
veď kapitalizmus
Každý chce predávať čo najdrahšie. Nemci vari predávajú Rusku čo najlacnejšie? Pýtajú koľko sa len dá.
Putina možno prirovnať ku všetkým, ktorí vedú a viedli vojny v cudzích štátoch. A že ich je.
Každý vie kto to je. Keď to zmažete, len dokážete, že aj vy viete.
Je to jednoduché. Nebudeme mať plyn a reverzom na Ukrajinu nepotečie.
Treba si dať pozor na želania. Niekedy sa splnia.
Sankcie proti Rusku režú po kúskoch z vlastných nôh EÚ. Je to ako nenapiť sa zo susedovej studne a vlastnú nemať.
Aby sme suseda naštvali. Kocúrkovo.
Raketomety HIMARS poškodili strategický most cez Dneper.
Celý čas z toho obviňujú Rusov a teraz sa tým chvastajú. To mi pripomína PR USA v doterajších konfliktoch. Chvastanie aj popieranie tej samej veci.
čakal si teda na osobák 4 mesiace a týždeň
mne sa nechcelo, hlavne keď som ani termín nevedel
Na naše slová neodídu. A bojovať a zomierať neposielaj iných, ale bež sám.
Keď dáte adresu, tak možno cez street view ten dom uvidíme.
Opakovali voľby v Rakúsku, alebo nie?
Lebo JPP? Tá JPP má teda veľkú moc, keď dokáže zneplatniť voľby.
Odporúčame