Rusko nevyhrá, ale ostane mu zrejme Donbas, Lugansk, Krym a možno i Odesa.
Ukrajina vyhrá, ale o to všetko príde a nebude ani v NATO ani v EU.
My vyhráme, ale budeme platiť 5x viac za benzín aj energie.
Rusko nevyhrá, ale ostane mu zrejme Donbas, Lugansk, Krym a možno i Odesa.
Ukrajina vyhrá, ale o to všetko príde a nebude ani v NATO ani v EU.
My vyhráme, ale budeme platiť 5x viac za benzín aj energie.
Už by to bolo presne ako za Hitlera v Nemecku
Stačilo nerozširovať NATO, nenapadnúť Juhosláviu, Afghanistan, Irak, Lýbiu, Sýriu, nevyhrážať sa Venezuele, Iránu .... a vlastne aj neuviesť Rusko ako oficiálneho nepriateľa NATO. Možno by nedošlo k vojne. Veď načo, zarobili vy viac.
To hecovanie Ukrajincov Slava Ukrajine a pritom hajlovanie - v dnešnej dobe nepochopiteľné - to evokuje prípravu na vojnu nemeckého národa po roku 33 nacistami.
Roky sme sa čudovali Nemcom, že sa nechali zmagoriť.
Odsudzujem KAŽDÚ vojnu aj túto. Málo sa urobilo pre to, aby nebola, skôr všetko preto aby bola.
Račková skonštatovala, že ide o osobu vo veku 20 až 59 rokov.
Putin to nie je ....
Najprv sme darovali rakety, teraz chcú lietadlá a desím sa čo ešte. Jej reči - to je vtip. Práve teraz sme bezbrannejší ako kedykoľvek.
Nacisti vždy chceli a chcú to isté - nech sa tí iní presťahujú.... alebo ich zabijeme.
Nepocestujem do Ruska a keby predsa, drogy určite prenášať nemienim.
Francúzska akadémia vied v minulom storočí vyhlásila, že kamene z neba nepadajú, lebo nebeská klenba neexistuje. Keby nie plurality názorov, dnes neexistuje žiadny pokrok.
Mnoho jednoduchých vecí sa dalo urobiť a dnes by nemusela byť vojna. Rozdúchali sme konflikt, ktorý tu tlel. Prehliadali sme Banderove sochy a beztrestnosť vraždenia rusky hovoriacej menšiny. Furt sa tu splieta o nejakej ústretovosti k Rusku, ale nespomínam si nič ústretového okrem sankcií. Nespomínam si za roky na jediný pozitívny článok o niečom v Rusku. Na akékoľvek ruské protesty sa nebral ohľad a dobrá vôľa Rusov, keď odtiaľ odišli sa vykladala ako prehra.
Fandil som Ukrajine viac ako Rusku, ale nemôžem sa stotožniť ani s Banderom, ani beztrestnosťou vrážd v Odese a inde. To nemohlo skončiť dobre.
Som proti každej aj tejto agresii a to je ďalšia vec. Agresie USA a NATO - všetci tu mľaskali blahom.
Rusi už od februára utekajú.
Kde dávajú tých 500 Eur.
Normálna je pluralita názorov. Opak je totalita. Úplne korunka je. keď sa popiera do očí bijúci fakt a všetci popieraniu horlivo prikyvujú.
Ukrajina prehráva.
Rusi zasa v pasci.
Keď vraždí duševne narušený, nedajú to do kolónky nehoda?
Nacisti hovori ostatným, kam majú odísť - zo svojho rodného domova.
Len si na okamih predstavte opačné garde.
Ako sa pozná nacistická krajina? Je to krajina, v ktorej sa smie BEZTRESTNE šikanovať, obťažovať, napádať ba i zavraždiť človek, alebo nejaká menšina.
Poznáte také krajiny? Len sa obzrite okolo seba.
ten šrot poráža západnú výzbroj
Kto ukazuje prstom na 99,95 percenta ostatných NEKŇAZOV. O tých je roky ticho.
Assange nechce cestovať do USA. Do Ruska by rád.
Nejak automaticky sa tu berie, že ten Rus je vinný a tá Američanka či čan neznámeho rodu je nevinno. Len to samo potvrdzuje teóriu o univerzálnom vinníkovi a univerzálnom nevinnom bez ohľadu na to, čo sa stalo, či stane. Vinník je vopred známy - Rus či Číňan a vina sa už nájde.
Odporúčame