Poznámka. HDP vzrastie, aj keď sa rozvedú manželia a zarobia právnici. Aj keď si susedia navzájom vyperú prádlo. Aj keď predáš psa za 30 000 Eur a kúpiš dve mačky po 15 000 Eur.
Nie je možne priame porovnávanie.
Poznámka. HDP vzrastie, aj keď sa rozvedú manželia a zarobia právnici. Aj keď si susedia navzájom vyperú prádlo. Aj keď predáš psa za 30 000 Eur a kúpiš dve mačky po 15 000 Eur.
Nie je možne priame porovnávanie.
Jasné. EÚ to zvládne. Len sa nebude topiť a firmy krachnú.
Zavedie sa korešpondenčné hlasovanie a počítať to budú v USA.... ako pri Trumpovi.
Takú demokraciu svet nevidel.
Stačilo by to, keby sa také sľuby dali brať vážne. Ako možno brať vážne sľub, ktorý už bol raz daný, že tentokrát už to bude inak.
Teraz je na rade skutok sľub vyplniť a nie ešte raz sľub.
citujem...„Tieto (evakuačné) operácie by sa neuskutočnili, nebyť spolupráce medzi Ukrajinou a Ruskou federáciou,“ povedal novinárom koordinátor humanitárnej pomoci OSN Martin Griffiths. Skutočnosť, že spolupráca medzi oboma krajinami fungovala v tomto prípade lepšie ako v predchádzajúcich týždňoch podľa jeho slov naznačuje, že medzi krajinami „je na čom stavať“....
To je asi vtip
Je to jednoduché. Keď Rusi nedostanú peniaze, nemôžu posielať nič. Zablokované a vykradnuté účty na západe sú dôvodom platby v rubľoch.
V podstate si EÚ píli pod sebou vetvu.
cithujem ...„Myslím si, že by mohli opätovne získať Krym a Donbas,“ povedal predstaviteľ Severoatlantickej aliancie. „Nie teraz, nie skoro, ale ak dokážu pokračovať v boji, myslím si, že áno,“ dodal. „Kladiem však otázku, či by vlastne mali bojovať o opätovné získanie svojich území,“ poznamenal predstaviteľ NATO s naznačením, že miestne obyvateľstvo na Kryme a v separatistických oblastiach Donbasu by mohlo potenciálne Ukrajine odporovať. (SITA)...
bez komentára
...Americkí predstavitelia podľa zistení denníka v spolupráci s OSN skúmajú možnosť vývozu ukrajinského obilia cez Bielorusko.... Ako stimul pre bieloruského vodcu Alexandra Lukašenka zvažujú šesťmesačnú výnimku zo sankcií na uhličitan draselný alebo potaš, ktorý slúži ako hnojivo či látka na výrobu pracích práškov.
A čo, cez Slovensko či Poľsko to nejde?
Však práve veto je na to, aby si ním bránilo svoje záujmy.
Však už si zmenili zákony a menšina môže prehlasovať väčšinu korešpondenčnými hlasmi a pri voľbách nie je nutný preukaz.
Prečo by ich vstup do NATO malo Turecko podporiť.
Nikdy som Putina nepočul spomenúť dní. Možno si si to vymyslel sám a teraz to vyvraciaš.
Nože, koľko zvyčajne trvá Američanom.... taká špeciálna operácia.... Afghanistan, Irak, Sýria, Lýbia .... Vietnam.
Vojna je zločin. Ale nejak si neviem spomenúť na svet bez vojny a tu zrazu Rusko začne vojnu.
Keď niekto hajluje, je potetovaný hákovými krížmi a tvrdí, že menšiny je treba vyhladiť - ako by si ho nazval.
...„Myslím si, že by mohli opätovne získať Krym a Donbas,“ povedal predstaviteľ Severoatlantickej aliancie. „Nie teraz, nie skoro, ale ak dokážu pokračovať v boji, myslím si, že áno,“ dodal. „Kladiem však otázku, či by vlastne mali bojovať o opätovné získanie svojich území,“ poznamenal predstaviteľ NATO s naznačením, že miestne obyvateľstvo na Kryme a v separatistických oblastiach Donbasu by mohlo potenciálne Ukrajine odporovať. (SITA)...
Aj toto je proruská propaganda? To len citujem z článku.
Pozrimeže. Sme málo bojachtiví? Keby tam aspoň tie Banderove sochy nestáli.
Koľkokrát drahší bude ten americký plyn. A bude vôbec nejaký?
Dvadsať LNG tankerov neminie !!! ročné palivo určené pre všetky autá !!! na svete
Jedna cesta?
1. Na začiatok demontovať všetky Banderove sochy, opraviť poničené pamätníky holocaustu a zaobchádzať s menšinami ako je zvykom v EÚ.
2. Trestať za hajlovanie a naci symboliku aspoň tak ako u nás za 1488.
Odporúčame