Bol som v Číne. Nepoučuj ma.
Bol som v Číne. Nepoučuj ma.
Však si to mohol spraviť aspoň ty. A vypnúť aj to svoje PC, ktoré beží na ruské energie.
Otázka stojí tak: Kto najviac získa z tejto vojny. Odpoveď sa núka sama.
.....Daniari ešte v roku 2014 zistili, že vratka bola neoprávnená, keďže firma za náklady na kampaň nedostala od Kisku zaplatené....
Aké legálne peniaze. Veď žiadne nezaplatil a ešte pýtal vratku od štátu.
...Daniari ešte v roku 2014 zistili, že vratka bola neoprávnená, keďže firma za náklady na kampaň nedostala od Kisku zaplatené....
Takže Kiska pýtal vrátiť DPH, ktoré NEZAPLATIL.
Dobrý anjel.
Ako sa dá uhrádzať dlh zo zablokovaných účtov.
Najprv niekoho polejeme močovkou a potom mu vytýkame, že smrdí.
K tomu by som čakal niečo v článku.
Normálne je korigovať svoje názory a pocity podľa reality. Abnormálne je ignorovať realitu a prispôsobovať naše chovanie prianiam o realite.
Aký je rozdiel v osude vojaka Ruska, čo znásilňoval a vojaka USA čo robil to isté.
Jeden z nich zostane nepotrestaný.
Nazdávam sa, že s Banderom sa do EÚ nikdy nedostanú.
Ak to nebolo v poriadku, prečo aj vtedy nebol ten nesúhlasný rev politikov a médií.
Znížiť ihneď o 2 stupne v parlamente, na úrade vlády a v prezidentskom paláci.
Na to tí páni nepomysleli ako vystrelí cena ropy a plynu, keď Rusko prestane dodávať. Saudská demokracia je určite svetový etalón. Za dlhé roky nebolo v novinách nič negatívne o Saudoch a nič pozitívne o Rusku.
Záhada.
Zhodou okolností som počúval - a slovo Rusko nepadlo ani raz. Hovoril o nerozdúchavaní konfliktu a o čím skoršom mierovom ukončení. Zelenský sa na druhú stranu vyjadruje o boji až do víťazného konca.
Suprová demokracia. Vyvážame ju po Zemeguli bombami desaťročia a vyviezli sme jej toľko, že už nám začína chýbať. Pozná sa to tak, že demokraticky zvolený líder - napr. Orbán, či Janukovič či Maduro sa zvrhávajú, alebo krajiny sakcionujú.
Je potešiteľné koľko sa tu vyrojilo zúrivých odporcov vojny. Len je smutné, že až teraz, keď ide o Rusko. Kým sa bombardovala Juhoslávia - zrejme pod falošnou zámienkou, Irak - počas 2. vojny celkom isto falošnou zámienkou, Sýria .- tam oficiálne USA podľa našej tlače ani neprišli, Lýbia atď.....tak vojna bola v poriadku. Dokonca aj našich vojačikov sme solidárne poslali.
Keby nie tých vojen, je takmer 100 percentná istota - že ani k tejto by neprišlo.
Takže keď ukrajinský hero týra dievča - zrejme Ukrajinku - tak OK
Do posledného Ukrajinca za právo vstúpiť do NATO
Husák to vedel po rusky. Tiso po nemecky.
Lenže vtedy nám išlo o existenciu.
Teraz neviem, či žartuješ. Medzi proruskosťou a nerozfukovaním konfliktu je rozdiel. Bojovať za právo Ukrajiny vstúpiť do NATO hoci do posledného Ukrajinca nie je jednoducho rozumné. Navyše byť úplne slepý voči ostatným konfliktom na ktorých dokonca participujeme vojakmi je jednostranná slepota.
Urobil nám dačo Irak, Afghanistan či Sýria? Urobila nám dačo Juhoslávia? Všetko falošné zámienky.
Hrozí vojna s Čínou. Rusi mohli byť spojenec. Nebyť hlupákov a baranov.
Odporúčame