Bez lacnej energie sa Európa zmení na skanzen a my na exponáty. Už dnes zaostáva za svetom.
Bez lacnej energie sa Európa zmení na skanzen a my na exponáty. Už dnes zaostáva za svetom.
.. to punis and enslave. Trestať a zotročovať. To je policajné auto z Tansformerov.
Ukrajincom tlieskaš, keď sa chovajú ako zver. Je to zvrhlé. Neľudské chovanie treba zavrhnúť a odsúdiť vždyy. Keby nie vrážd Rusov v Odese, Kulikovom poli atď, dnes vojna na Ukrajine nie je.
Voliť zlo a schvaľovať zlo uvedie do chodu Božie mlyny a niet žiadneho úniku pred nimi.
Autor, autor ... Do akých rán vkladal prsty Tomáš. Jemnohmotných?
Ako jemnohmotne jedol s apoštolmi. Mnohokrát.
Možno dobre myslené, ale nezmysly.
Nacizmus je treba rázne odsúdiť. Nie iba vtedy, keď hajluje niekto iný ako Ukrajinec.
Takže keď vraždia Ukrajinci, tak je to OK? Keď neodsúdiš každú jednu vraždu, tak si spoluvinník vrahov.
Aké je z toho poučenie? Mal povedať, že je Ukrajinec a ešte ho potľapkajú po pleci. Ukrajincom smerom hajlovanie, velebenie SS a na Banderu som nepočul nič od NIKOHO vytýkať.
Keď neexistuje etalón pokrytectva tak navrhujem toto.
Vojnových štváčov čo dúchajú do pahreby akoby nasial.
Keď sa dobre pamätám, tak od roku 2014 tvrdili, že bojujú proti Rusku a západ prijímal sankcie.
Prvé čo ma napadlo - frontová žena
Myslím, že je zbytočné dať ti link na Stratfor či 7 krajín za 5 rokov ....
Koho dnes zaujíma či naozaj irackí vojaci vyhadzovali deti z inkubátorov a či Saddám naozaj podpálil ropné vrty v Kuvajte atď. Všetky správy vtedy boli komplet lož.
Prečo by som mal veriť čomukoľvek, čo je v novinách dnes.
Iba ak by som bol idiot alebo platený.
Zdá se, že neví, co je to argument. On sám argumenty nikdy nepoužívá. Nikdy si neláme hlavu s odpovědí na argumenty protivníka... Nikdy ho nenapadne..., že když někdo vznese námitku, mělo by se jí čelit něčím přesvědčivějším než slovem "všivák" či "pitomec".
Lord Thomas B. Macaulay
Klamstvá a hoaxy sú v novinách už od ich vzniku.
Lže jako když tiskne .... To už je príslovečné.
Spomeňte si na socík, ako sa našli iniciatívni karieristi, čo udávali kto chodil do kostola, čo kto kde povedal. Čakajú za to potľapkanie po pleci.
Móda, ktorá prišla z USA. Tam na univerzite môžte mať len jeden názor.
Treba odviezť fšecko na Ukrajinu. A zadarmo. My na to máme. My to isto nikdy nebudeme potrebovať. USA nás potľapkajú po pleci.
Že sa aj USA tak nezbavia všetkej výzbroje.
Odporúčame