Kto bol práve vtedy na tých verejných záchodoch ....
Kto bol práve vtedy na tých verejných záchodoch ....
Po prehratej atómovej vojne nebude treba robiť nič.
Nerozhodne to - za Macrona, ale to - proti Le Penovej.
Rusko nemá šancu vojensky ovládnuť a udržať Ukrajinu, jeho šancou je iba propaganda
Pravde bližšie je asi toto:
Rusko nemá šancu vojensky ovládnuť a udržať Ukrajinu, jeho údajná snaha o to je iba propaganda
Piloti mali priamy rozkaz pristáť. Tak to končí, keď rozkazy vydáva fanatický debil.
Čo si o tom myslia intelektuáli v USA:
https://www.youtube.com/watch?v=kUiFh1QQn3c
Bez propagandy
Zbaviť Slovensko všetkej vlastnej výzbroje a potom vyčítať opozícii, že sa chovajú ako cudzí agenti.
No to je paradox.
Nakročenie k III. svetovej a s nadšením. Ak nie, tak sme ruskí agenti.
Do EÚ len bez Banderu. Poliaci by to neprežuli celkom isto.
Vďaku Slovákom by ukázal , keby strhol Banderove sochy.
Ja vidím len jednu krajinu, ktorá má z toho osoh.
Spojenci odídu a nám zostane h...o. Nakúpime si potom na dlh šrot, ktorý bude hlboko pod parametrami s300. A ešte ani nevystrelí, keď pániček nebude chcieť.
.....„Európa, ale aj Austrália začínajú posielať Ukrajincom na pomoc ťažkú bojovú techniku, a to znamená nástup iného typu vojny,“....
To si žiada vysvetlenie.
Dajte mi 100 000 a ja si pokojne rok odsedím za neho.
V ktorej vláde je teraz Dzurinda, že to oznamuje ako suvenír.
slovom verbež si sa zaradil sám čo si zač
Kto nevie, komu nerobí problém zabíjať civilov, nech si spomenie na kontras v Nikqaragui.
Cui bono.
Aký osoh by mal Putin zo zabíjania civilov.
NULA
....Zdôrazňuje, že zámerný útok zo strany Ruska podľa neho nehrozí...
Zvláštne, úplne v rozpore so všetkými správami o Rusku.
Odporúčame