Skvelý kšeft.
Obyvatelia Donbasu chceli dobrovoľne namiesto Ruštiny hovoriť Ukrajinsky a chceli oslavovať svojich katov a tie svine zelení mužíci im v tom bránili.
citujem...Nemyslím si, že vyzvedanie informácií o Kiskovi, Matovičovi alebo komkoľvek inom a obsadenie funkcií ľuďmi, ktorým politik verí, znamená, že založil zločineckú skupinu. Nemyslím si, že toto je správne...
Nevolil som nikdy Fica. Napriek tomu usudzujem, že toto stíhanie je blbosť.
Táto vláda vari obsadzovala úrady ľuďmi, ktorým nedôveruje? Alebo si nič nezisťovala o Ficovi?
Tí čo sa zavzdušňujete si predstavte opačné garde. A to sa na Ukrajine dialo 8 rokov.
Kto víta to embargo, môže začať od seba. Nesvietiť, nekúriť a chodiť pešo. A žrať len tretinu.
Doporučujem film - Vlákna.
Neuveriťeňé, aká ľahkomyseľnosť. Blufovanie je súčasťou kultúry USA. Hrajú poker. Rusko neblufuje. Zatlačené do kúta jadrové zbrane aj použije.
Potom bude jedno, kto mal pravdu či kto bol fašista. Už tu nebudeme.
8 rokov si z Ruska robili srandu, sankcionovali, ponižovali ruských športovcov, s minskými dohodami si vytreli riť. Ako by Rusko mohlo veriť akýmkoľvek sľubom zo západu.
Ale súdiac podľa toho, čo je vo vládach na západe to nem dopadne dobre.
Keď sa človek podriekne aj pravdu povie. Ukrajinci sú u USA až na poslednom mieste.
....Kedysi snívali o Paríži, dnes je snom Rusov záchod z Ukrajiny a smrť....
Nepotrebuje to komentár. Aspoň autor by sa mal zamyslieť.
Pýtať od štátu vratku za faktúru, ktorú firme neuhradil je také kisko-normálne.
....Patril medzi nich napríklad Alexander John Motyl, profesor politológie na Rutgersovej univerzite v USA. „Donbas je ekonomická čierna diera, len odčerpáva zdroje Ukrajiny a zaťažuje jej rozpočet. Spolu s Krymom tam väčšinu majú proruské politické strany a obyvateľstvo je za dôslednú integráciu s Ruskom." povedal ešte pred anexiou Krymu a vznikom dvoch samozvaných republík v Doneckej a Luhanskej oblasti....
A to máme veriť, alebo neveriť.
Problém je tu to, že pravdepodobne to, z čoho obviňujú Fica sa robí zrejme aj teraz, len v bledomodrom. Až táto vláda skončí a medzitým sa jej nás nepodarí dostať sa do vojny s Ruskom, tak ďalšia vláda nebude proti tomu, aby rovnaký meter platil aj na tú dnešnú.
Dal som tu link na video so Zelenským, kde má preslov k svojim občanom.
Zmazali mi ho. Žeby aj nahrané selfie video bol hoax?
Pravda si nájde cestu, len my už môžeme byť mŕtvi. Stačí mazať ďalej.
Neuveriteľné. Rusi prestanú strieľať a Zelenský protestuje. Žeby civilistov nechceli hrdinovia pustiť?
Dlhé roky sa tu a hlavne na Ukrajine pestovala protiruská nenávisť. Dlhé roky sa ponižovali ruskí športovci. Dlhé roky sa Rusko sankcionovalo. Dlhé roky sa nič pozitívne nanapísalo o Rusku a zvláštne je, že nič negatívne o takej Saudskej Arábii. Dlhé roky sa výzbroj dopravuje na východ.
Z pohľadu Putina táto vojna predišla útok na Rusko, ktorý by prišiel v dohľadnej dobe. Ja len dúfam, že ten útok skutočne nebol naplánovaný, lebo ako aj dnes vidno, zmohli by sme proti tomu hovno. Tak ako proti prítomnosti vojakov USA či proti zmluve s USA, proti ktorým bola väčšina občanov.
Konflikt dokonca nemusel byť, keby sa dodržala dohoda s Janukovičom - nedodržala už na druhý deň.
Minsk I a Minsk II.
Je také normálne s Rusmi nedodržiavať dohody. Ako možno teraz Rusov presvedčiť, že sa dodrží niečo - čokoľvek, čo by zastavilo vojnu na Ukrajine, keď si môžu byť istí, že s každou dohodou si vytrieme riť.
Vojnových štváčov zasa úplní hlupáci.
ISIL vraj mal mobilné rafinérie..... Z toho istého zdroja.
Skvelé, že si proti vojne. A bol si aj proti tým ostatným? V Iraku, Lýbii, Sýrii atď .... že ich bolo len za posledných 30 rokov.
Ukazovanie svalov povedie veľmi pravdepodobne k nukleárnemu konfliktu ak začnú Rusi prehrávať. Potom bude jedno, kto mal pravdu a kto bol nacista.
Odporúčame