Putin ...?
A veď si máme zvykať. Tí čo to tvrdia sa vôbec nehanbia. Ešte ukazujú svoju morálnu nadradenosť.
Čím sa viac kecá, tým horšie to dopadne.
Priateľu, čo bolo bolo. Dnes tam žijú Rusi. Je také čudné, že nechcú na Ukrajinu? Na tú Ukrajinu, ktorá Rusov nenávidí a beztrestne vraždí?
Odborne sa vyštveral po našich chrbtoch... Kým išiel na ruku cudzím, kto by sa čudoval, že ho tí cudzí chvália. Aký náš záujem ako národa proti čiemu záujmu kedy presadzoval. Nespomínam si.
A veď sa preukázalo, že išlo o beztrestné klamanie voličov.
Čakám, že vyzve aj Rusínov, Maďarov, Kozákov, Tatárov .... aby tam zostali len Ukrovia.
Takže už len vysoký.
To sa im iste uľavilo.
S islamom ani s migrantami to iste nemá nič spoločné ...
Vďaka inému motoru zavesenému na krídlo je nižšie ťažisko, čím motor zdvíha nos lietadla nahor, čo sa vyrovnávalo iba softwarom MCAS.
http://www.b737.org.uk/mcas.htm
Sofware zrejme neobsiahol všetky možnosti, ktoré reálne mohli nastať. Toto riešenie prináša riziko. Ešte jeden pád a všetky stroje možno radšej zošrotujú.
Lietadlá by mali lietať ako také - aj bez softwaru.
Fašista už je aj Sulík a vlastne každý biely hetero muž, ktorý sa živí prácou a nie je prisatý na štátny či Sorošov cecok..... takže označenie za fašistu si môžeš...
Nech si svojich Guaido aj platí
Politici platení zahraničí. Čo už môže byť demokratickejšie.
Dostanú rozum, až ich realita prefacká... aj to musí byť poriadne a ešte viac
...Ukrajinu však boli aj v minulosti opakovane predmetom sporov, ktoré viackrát spôsobili zastavenie dodávok.
Ako pekne napísané
Odporúčame