Rozpuštený a vypuštený v praxi
Rozpuštený a vypuštený v praxi
Národné sebectvo to je vtedy, keď národy nechcú dať páničkovi svoju ropu, plyn, urán, lítium .... a Hélium III
... Spojené štáty nevyhľadávajú s nikým konflikt ...
Nuž keď im každý dá fšecko čo len chcú tak ani netreba ... Vietnam, .....Panama, Venezuela, ...Lýbia, Sýria.
Teraz im napr. Dáni nechcú dať Grónsko - no predstavte si to.
Tak či tak, konzistentný je len Kotleba a jeho strana. Ostatní ma neskutočne nasrali.
citujem:
..Ako teda nejakú takúto snahu rozoznať v reálnom živote, vysvetlil Baránek na potratoch, kde je filozofická otázka či ide o zabitie, úplne nezmyselná. “Dnes je orlie vajce viac chránené ako zárodok človeka. Je legislatívne chránené pod pokutou. Ale na druhej starne tie isté zákony vám dovoľujú to, čo nesmiete robiť s orlím vajcom, urobiť do 12. týždňa so zárodkom človeka. Prečo chránime orlie vajce? No lebo sme presvedčení, že z neho vyrastie orol a nie tekvica. Takže tu na tá debata o ochrane života by mala skončiť.”
Je zabitie orla väčší zločin, než zabitie človeka?
Má rozum a srdce. Niekomu sa nedostáva nič z toho ...
A?
Veď je to doterajšie vybalancované Status Quo.
Dovezú niečo USA, Rusi tiež .... a znova, a znova, a znova
Biden má maslo na hlave. Ešte len teraz začne pražiť Slnko ... Predstavme si opačné garde, žeby si kšeftíky na Ukrajine robil Trumpov syn a Trump intervenoval.
..Potom sú medzi podporovateľmi KDH i takí, ktorí stranu budú voliť dovtedy, pokiaľ bude existovať .....
aleba
Keď soľ stratí chuť, už sa nehodí na nič.
Dojemné ako veľmi sa tie deti snažíš pobiť. Ešte aj mravec ti je prednejší....
Nácek a fašista sa vyznačuje práve tým, čo tu predvádzaš ty.
On si to možno vie predstaviť. Prstom ukazuje na kňazov, ktovie či práve nie preto, aby odvrátil pozornosť od seba. Zlodej kričí chytte zlodeja.
Zlodej kričí chytte zlodeja. Nebudeš práve ty ten z 99,9 percenta? Zveličuješ jednotky a bagatelizuješ tisíce.
Takto vyzerá typická obrana aktívneho pedofila.
Evidentne sa tutlá a tutlá práve tých 99,9 percenta ostatných a práve a len katolícki duchovní sa už desaťročia rozmazávajú naopak denne.
Spoločnosť evidentne polarizuje ten čo chce zmeniť status quo.
Kto obracia všetky hodnoty naruby a na hlavu. Kto mení obsah pojmov a relativizuje morálku.
duka o pedofilii knazov
ten problém v církvi není větší než v institucích, kde se pracuje s mladými lidmi. A na druhou stranu musím říci, když vezmu těch 30 let svobody, jestliže bylo odsouzeno 14 tisíc provinilců, tak mezi nimi najdeme 10 jmen našich katolických kněží. Druhý problém ovšem je, že 4 z nich jsou v seznamech agentů StB
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monit o…
10 zo 14 000
Otázka za milión:
Kde sú články o tých 99,9 percenta prípadov?
Odporúčame