To máš tak. Mňa napríklad pri adopciách zaujíma iba to dieťa. Pocity homosexuálov sú úplne irelevantné. Na úkor detí zohľadňovať nejaká pocity homosexuálov je v lepšom prípade stupidita, v horšom naháňanie materiálu pre pedofilov.
Už sa dokonca argumentuje, že v´by mali byť pri adopciách uprednostnení, lebo sú hendikepovaní prírodou. Ustupovať v tomto prípade je rovnaké, ako ustupovať pri požiadavke, že niekto chce súložiť s vašou ženou. On chce raz týždenne a vy to postupne zjednáte na raz mesačne, aby ste zohľadnili jeho pocity.... a čo na to vaša žena?
Presne takto postupne sa dnes mení západný svet.
Nesúhlas s Kocúrkovom nie je ventilovanie emócií.


