Adopcie rozpútali polemiku medzi Ficom, Pellegrinim aj Čaputovou
Celý čas to hovorím a diskusia to potvrdzuje. Prvá vec po RP budú adopcie a prvá vec budú antidiskriminačné žaloby, aby to bolo 1:1, teda nie prípady, že už niet záujemcov, tak, že je lepšie ako nič homopár.
Ba už teraz odoberajú pre taľafatky na západe deti rodinám a dávajú homopárom. Napríklad pri nedoslýchavej matke, alebo príliš zbožnej rodine. To sa ani komunisti neodvážili.
Všetky beštiálnosti sa vždy ospravedlňovali vyšším dobrom. Aj Hitler aj komunisti budovali raj na zemi. Aj Pol Pot aj Mao ce Tung.
To isté je neomarxizmus tváriaci sa liberálne so samými čudesnými neprirodzenými novotami a potlačujúci silou iné - teda vlastne pôvodné názory.
Raz tie deti budú tých pestúnov ba aj politikov brať na zodpovednosť.