Ktorá armáda sa nás tu chystá obsadiť. Kto už dnes okupuje časť námestia v Blave. Kto tu bude nad zákonom. Koho tu budeme trpieť a živiť a kto tu bude beztrestne robiť čo len chce.
Ktorá armáda sa nás tu chystá obsadiť. Kto už dnes okupuje časť námestia v Blave. Kto tu bude nad zákonom. Koho tu budeme trpieť a živiť a kto tu bude beztrestne robiť čo len chce.
Problémy sa majú riešiť pomocou informácii zo súčasnosti - aktuálneho stavu čiže reality. Militantnosť kresťanstva v hlbokej minulosti je z dominantnej časti iba propaganda a aj keby to bola pravda, dnes už to pravda nie je.
Bez kresťanstva by sme nemali minulosť a dnes by EÚ neexistovala. Aj ty sám rozmýšľaš v kategóriách kresťanstva a myslíš si, že každý človek tak rozmýšľa. Kresťanstvo je ako tvoj jazyk. Bez neho by si nerozprával.
Tak ako v minulosti - rovnako aj dnes, napr.vojna vo Vietname - to vari bojovali kresťanskí križiaci, keď vyhubili dedinu - jednu z mála kresťanských dedín My Lei ? Alebo vari bombu na Hirošimu - jediné kresťanské mesto v Japonsku vari zhodili kresťania?
Nezabiješ nikto nezrušil. Tí čo to robia, sú z kresťanského hľadiska zločinci.
Babišm, keď o tom nevieš vyhral voľby až PO PREVALENÍ kauzy. Voliči mu dali hlas NAPRIEK medializovanej kauze.
Necítiš en rozdiel?
Po nových voľbách v Rakúsku už Stach nebuide mať dôvod na odstupovanie, lebo to už bude PO prevalení kauzy.
Zato USA vznikali pod palmovou vetvičkou s holubicou mieru.
Deportácie Sudetských Nemcov začali kedy?
Nuž a deportácie Srbov z Kosova začali kedy?
Treba merať jedným metrom. Vyčítať smietku a nevidieť brvno je pokrytectvo.
Po veľa malých ústupkoch zistíme, že žijeme v kalifáte. LGBT budú zhadzovaní z viaduktov a hlavy neveriacich sa budú kotúľať. Slniečkári a dobroseri prídu na rad ako prví.
Realita je len realita. Dá sa ignorovať aj to, že horí stodola, že horí dom, že horí mesto ... určitý čs. Realita vie dať ignorantom po papuli.
S USA na večné časy....
V roku 1920 bola poľsko - ruská u nás takmer neznáma vojna, keď poľské vojská boli pod Moskvou. Rusi urobili protiofenzívu a Poliaci ich zastavili až na Visle. Do zajatia sa vtedy dostalo 100 000 ruských vojakov. Nikto z nich sa domov nevrátil. Zahynuli v zajateckých táboroch na beštiálne zaobchádzanie, hlad a choroby.
Toto síce Katyň nijako neospravedlňuje, ale ako predohra udalosti osvetľuje, ak sa vôbec Katyň udiala. Nemajú Poliaci Rusom čo vyčítať.
Kedysi bolo opilstvo priťažujúca okolnosť. Dnes poľahčujúca? Aspoň každý vidí, že sa musí po skutku ožrať - a je v pohode.
Serešove metódy, Serešovi ľudkovia.
Bozk nie, ale obohatenie belošky migrantom je OK.
Najväčší zločin je, keď sa prezradia zločiny. Mučenie a vraždenie civilistov v Iraku.
Pravdepodobne ruský LNG plyn kupovať od USA - no bomba kšeft.
Stačí na každého jeden meter. Nejde u jedných tolerovať vedenie vojen a iným vyčítať použitie mucholapky.
Odporúčame