Váš pohľad je jedným z možných a ja ho principiálne nechcem spochybňovať - ak niekto chce na úkor zlikvidovaného zdravia zskať slávu, tak je to jeho vec.
Námietku mám voči niečomu, čo z toho vyplýva: všetci nebudú mať rovnaké šance, pretože nie všetky druhy dopingu budú prístupné pre všetkých. Súťažiť budú medzi sebou farmafirmy - ktorá má vo svojej stajni lepšieho "užívateľa". Súčasné snahy o likvidáciu dopingu možno nie sú stopercentné, ale aspoň sa tvária, že chcú zabezpečiť rovnaké šance pre všetkých.


