Vagovič sa domnieva, že kultúra atentátov sa pestuje predovšetkým kvôli poučeniu. Zatiaľ však nezaznamenal fakt, že po kompletne a spoľahlivo dokonanom atentáte sa obeť atentátu asi už nepoučí o ničom.
Vagovič sa domnieva, že kultúra atentátov sa pestuje predovšetkým kvôli poučeniu. Zatiaľ však nezaznamenal fakt, že po kompletne a spoľahlivo dokonanom atentáte sa obeť atentátu asi už nepoučí o ničom.
Spojenec trlola? OK.
Ako by ste definovali probruselského, alebo proamerického trlola?
Nemusíte si z toho robiť starosti, vodičák vám reálne platí 10 rokov aj napriek vyznačenému koncu platnosti o 4 roky. Policajné hliadky akceptujú vyjadrenie lekára o spôsobilosti a nerobia s platnosťou vodičáku žiadne ofuky - aj keď vám možno naznačia, že by bolo vhodné uviesť jeho platnosť do súladu s lekárskym potvrdením.
Tak prečo sa potom tak nezmyselne pýtate? Musíte predsa vedieť, že Ukrajina z nich nesplnila ani čiarku a kancelárka Merklová priznala, že išlo iba o naťahovanie času, aby sa Ukrajina stihla vyzbrojiť do vojny s Ruskom.
Hovoria vám niečo dohody Minsk 1 a Minsk 2 uzavreté v takzvanom Normandskom formáte?
Váš pohľad je jedným z možných a ja ho principiálne nechcem spochybňovať - ak niekto chce na úkor zlikvidovaného zdravia zskať slávu, tak je to jeho vec.
Námietku mám voči niečomu, čo z toho vyplýva: všetci nebudú mať rovnaké šance, pretože nie všetky druhy dopingu budú prístupné pre všetkých. Súťažiť budú medzi sebou farmafirmy - ktorá má vo svojej stajni lepšieho "užívateľa". Súčasné snahy o likvidáciu dopingu možno nie sú stopercentné, ale aspoň sa tvária, že chcú zabezpečiť rovnaké šance pre všetkých.
Od 10. októbra do 14. februára sú 4 mesiace. Vyšetrovali niečo Ukrajinci tak, ako sľubovali? A ak vyšerovali, tak Rusi by im naschvál poslali vrece s nesprávnym označením? Prečo sa nezaujímate o oficiálny úmrtný list a lekársku správu o nebohej novinárke? Prečo apriori pokladáte Rusov za brutálnych primitívov, ktorí si nedokážu spočítať 1+1?
Redaktor, čo nie je pod článkom podpísaný, riskuje, že ho obvinia zo srandovania o Ukrajine. Výborne to dokresľuje aj text piesne sprevádzajúcej video:
It's my life, It's now or never, I ain't gonna live forever...
Prepáčte, skúste odpovedať na položenú otázku.
Prepáčte, nepoblúdili ste trošku v temnom lese vlastnej mysle? Dokážete si ešte jasne vybaviť o čom ste pôvodne začali diskutovať?
Môžete upresniť o ktoré propagandistické tituly ide?
To naozaj neviem, no zdarma vám poskytnem informáciu, že na vyplnenie mozgovej dutiny môžete použiť recyklovaný toaletný papier.
Nie, ale prezradím vám kto zožral Červenú Čiapočku a koľko pribrali Janko a Marienka počas výkrmu v perníkovej chalúpke.
Pri písani blogu ste urobili jednu zásadnú chybu. Nezhodnotili ste fakt, že meno Fico v titulku pritiahne veľa jednoduchších, ktorých je potrebné usmerniť častým používaním slovíčka "irónia". Prípadne aj s vysvetlením čo to znamená.
Reagujete na príspevok, v ktorom je spomínaná biopsia. Predpokladám, že viete čo to je.
Pri akom mučení? Pri tom, o ktorom píšu Ukrajinci?
P.S. Tvrdíte, že telo novinárky objavili 14. februára v nesprávnom vreci. Dovolím si predpokladať, že ide o inú osobu, pretože správu o jej smrti priniesli 10. októbra s oznámením ukrajinskej strany (nejaký Jacenko) s tým, že príčiny vyšetrujú.
Odporúčame