Prepáčte, odkiaľ ste čerpali údaje, ktoré tak suverénne prezentujete?
A len tak mimochodom, mzda nie je pri obsluhách veľkých destilačných zariadení rozhodujúcim faktorom (pracuje tam len pár desiatok ľudí), podstatné sú náklady na prevádzku technológií.


