V tomto druhom prípade už píšete zrozumiteľnejšie, tak vám odpoviem.
Ak by aj voľby boli zmanipulované, tak s ich výsledkami nenarobíte nič. V prvom rade musíte dokázať, že "manipulácie" reálne a zásadne ovplyvnili výsledok volieb, čo je nedokázateľná fikcia a fantazmagória. Okrem toho - čo by ste robili aj v prípade takého dôkazu? Máte pocit, že by sa dalo uviesť do pôvodného stavu všetko, čo také výsledky "zmanipulovaných" volieb priniesli napríklad v zákonoch, alebo opatreniach vlády?
Čo ale neznamená, že človek, ktorý sa pokúšal ovplyvňovať výsledky volieb, nemôže byť za vlastné iniciatívne postupy popoťahovaný.


