Iste, mám rád logiku. Tak sa vás spýtam o akom rozsahu manipulácie hovoríte, koľkých hlasov sa manipulácia týka. A rovno poviem, že by išlo o nespochybniteľnú manipuláciu, pri ktorej by ju už nebolo treba dokazovať.
Iste, mám rád logiku. Tak sa vás spýtam o akom rozsahu manipulácie hovoríte, koľkých hlasov sa manipulácia týka. A rovno poviem, že by išlo o nespochybniteľnú manipuláciu, pri ktorej by ju už nebolo treba dokazovať.
Ale veď mu neberte jeho predstavu, že vraha môže obhajovať iba vrah a obhajcom čurillovcov je poctivý a bezúhonný, morálnou čistotou nasiaknutý advokát.
Vyslať zásahový tím, medveďa uspať a humánne utratiť. Nebude nám viac vyžierať kontajnery... Ups, to asi má byť o psoch. Tak nič.
Rusko s Kočnerom by sa mohli premenovať na Koalíciu ochotných. To je dnes v mainstreame chrumkavý názov a mohlo by im to priniesť plusové body, aj keď v konečnom reálnom dôsledku asi bezvýznamné.
Ak nezomreli na následky vojnových udalostí, tak je to fikcia.
Keďže mala "silné žalúdočné kŕče" a oprávnene predpokladáme, že žalúdok nemá mimo brušnej dutiny, tak vieme čítať. Dokážete to i vy?
Ako štúdijný materiál odporúčam film Muži, čo čumia na kozy. Americký film...
Nemá volebné právo, ale prázdniny.
Logika čelom vzad...
Už som vám raz napísal, že "Čo ale neznamená, že človek, ktorý sa pokúšal ovplyvňovať výsledky volieb, nemôže byť za vlastné iniciatívne postupy popoťahovaný." Asi ste to celkom nepochopili - ak dáte preukázateľne niekomu úplatok, aby volil niekoho konkrétneho, tak ste sa dopustili trestného činu. Lenže neviete nijako dokázať, že uplácaný človek naozaj volil toho koho mal.
Zopakujem aj svoj príklad: Tvrdím, že vy ste volili Fica! Dokážte, že nie.
Čo tým chcete povedať a čo to má spoločné s bombami zhodenými na Hirošimu a Nagasaki?
Čo má vyhlásenie vojny Japonsku od ZSSR spoločné s atómovými bombami USA?
Koľko amerických civilistov zabili Japonci?
Neskúšajte to s takýmito primitizmami. Neodpovedali ste na otázku aké tvrdenia treba dokazovať - ja som žiadne konkrétne tvrdenia v blogu nepoužil.
Zato som však položil otázky, na ktoré ste vy a svorka ďalších primitívov neschopní odpovedať. Namiesto toho sa tu vyťahujú kraviny, ktoré s blogom absolútne nesúvisia.
Ešte raz: o čom to vôbec hovoríte? Kto je ten NEJAKÝ SMERÁK a odkiaľ boli migranti, ktorých poslali späť do Srbska? Viete aspoň to, že zo Slovenska ich do Srbska poslať nemôžeme, keďže so Srbskom nehraničíme?
Kto by tie milióny zabil? Američania, však? A koľko z nich by bolo civilistov?
P.S. Koľko amerických civilistov zabili Japonci?
Neuveríte, no ja neviem všetko. Takže o Srboch viem iba o tých, ktorí legálne pracovali v Samsungu v Galante. Neviem nič o akýchsi 200 eurách od NEJAKÉHO Smeráka a netuším prečo by mali vracať akýchsi Srbov neviem kam, keď sa dá predpokladať, že bez cestovného dokladu sa k nám netlačili.
To netvrdím ja. V prvom rade je to zistenie britských investigatívcov, neskôr priznané britskou ambasádou. Podrobnosti sľúbil veľvyslanec doručiť do konca augusta. A ak neveríte informáciám o platených influenceroch, tak sa spýtajte Cifru Ostrihoňa, vlastne jeho manželky.
Logika: Pri konverzii libier na euro straty nie sú?
Milión až 10 miliónov mŕtvych bez použitia atómky je FIKCIA.
200 tisíc mŕtvych CIVILISTOV v Hirošime a Nagasaki je REALITA.
Prepáčte, aké tvrdenia treba dokazovať?
A libry z jednoduchého dôvodu, je to mena platná v UK.
Odporúčame