Nuž, ono je to tak, že po očkovaní zomrie každý. Len dĺžka času od očkovania býva rozdielna.
Nuž, ono je to tak, že po očkovaní zomrie každý. Len dĺžka času od očkovania býva rozdielna.
Správam sa tak, pretože hovoríte priamo o mne. Vyjadrujete sa drzo, arogantne, neprimerane statusu svojho veku. Ale možno primerane mentálnemu zdraviu.
Chcem povedať, že sa drzo vyjadrujete o ľuďoch, o ktorých viete prd. Hovorí sa, že s vekom prichádza múdrosť. K vám netrafila.
Fajn, takže ako sa opovažujete označiť "takmer všetkých Slovákov" za nositeľov masla na hlave? A ak máte tú drzosť, že tak označíte i mňa, tak by som si dovoli spýtať sa vás, či aspoň viete takú elementárnu vec, že z ktorej časti Slovenska pochádzam.
Všimli ste si na aký príspevok som reagoval a kto to tu plní hejslováckymi pakami?
Najskôr otázka: aké adjektívum je vhodné použiť na paka vášho druhu?
Nuž, neviem... Slovíčko "takmer" som predsa citoval - a keby ste čítali s pochopením, tak by ste dozaista postrehli, že vás upozorňujem na vyčleňovanie sa z množiny Slovákov, že vás sa možnosť maslovej hlavy netýka ani "takmer". Okrem toho si dovolím spýtať sa: Koľkých Slovákov poznáte natoľko, že ste schopný hodnotiť maslovitosť u "takmer všetkých"?
P.S. Všimli ste si, že o cene (klasického) masla som nepísal vôbec nič?
Vy sa asi za Slováka nepokladáte keď píšete "takmer všetci máte maslo na hlave". Slovák by mal asi písať "máme". Ale Košice boli odjakživa také špeciálne mesto.
Ešte k maslu: zdravšia verzia masla je jeho idická verzia, volá sa ghí (alebo v anglickom prepise ghee). V obchode je pomerne zriedkavé a drahé, ale veľmi jednoducho sa dá pripraviť doma z obyčajného masla. O jeho príprave a vlastnostiach nájdete na internete informácií dosť, moc, ba až príliš.
Také prádlo sa už neperie, ale suší. A nie je špinavé, ale vypraté.
Žil krátko, no intenzívne.
Pre pána poslanca Dvořáka z PS:
Nemocnica Rázsochy sa začala stavať ešte za socíku a pred Ficom ju úspešne nestavali 13 rokov Mečiar a Dzurinda.
Gáborík chcel povedať, že špinavé prádlo sa perie doma a nie na námestí.
Zrejme máte na mysli jej výrok "We came. We saw. He died."
Je to naozaj hnusné, ale bolo to pri príležitosti zavraždenia Kaddáfího.
Čosi ako politický azyl mu poskytol Pakistan. Nepomohlo mu to, komando amerických zabijakov tam na rozkaz prezidenta USA vliezlo bez vedomia pakistanskej vlády a vystrieľalo takmer celú rezidenciu v ktorej Ladin sídlil. Hm, ako je vlastne definovaný štátny terorizmus?
Ako by asi pomohol bin Ladinovi azyl na Slovensku?
Odporúčam aj western (jeden z najlepších, aké som videl) Život a doba sudcu Roya Beana s Paulom Newmanom v hlavnej roli. Je to síce (drsná) komédia, no podnetov na zamyslenie poskytuje viac ako dosť.
Nepoznám podrobnosti a vychádzam len z informácií z blogu - takže moje úvahy treba posudzovať na základe tejto skutočnosti.
Podľa nášho právnehoporiadku by podobný prípad nemohol byť kvalifikovaný ako vražda - pri vražde je potrebné preukázať úmysel. Veľmi pochybujem, že otec zatriasol dieťaťom s úmyslom zabiť ho, ako laik nemohol ani poznať syndróm otraseného dieťaťa. V našich končinách by bol možno súdený za ublíženie na zdraví s následkom smrti.
Pripomínam, že v EU je trest smrti zrušený. V Rusku síce existuje, no neuplatňuje sa.
Uplne s vami súhlasím! Pripomínam, že zavraždenie Usamu bin Ladina americkým komandom v priamom prenose sledoval z Bieleho domu prezident USA so svoju suitou.
Sorry, ale "preskakovanie", ktorým ma titulujete, považujete za výplod geniálneho ducha?
A vy zasa prezentujete závažnú, no pre vás charakteristickú medzeru v oblasti chápania písaného textu. Zmienka o "pár tisícoch dôchodcoch" sa týka posledného odseku blogu. Zvládnete prečítať (a aj pochopiť) jeho titulok?
Z vášho príspevku podprahovo zaznieva že sa túžite stať poskokom s tomu primeraným platom.
P.S. Za ktorého brava ste brav?
Odporúčame