Orbán je užitočný idiot pre Pu-Tina, Si-Tina ale aj Erdogana. Jeho akože mierová misia je súčasťou dlho budovaného imidž politika "svetového významu". Je taký významný vlezdoTrumprdele, že ho Trump označil za tureckého prezidenta :-)))
Na Ukrajine sa stretlo príliš veľa rôznych záujmov (ekonomické, politické, vojenské), mnohých hráčov (Rusko, Ukrajina, EU, Turecko, USA, Čína). Orbán s jeho večnou mapou veľkého Uhorska je len ako kamienok v topánke. Otravný a každý už si želá, aby vypadol.

