Veď stačí aby si vystúpil a celé to zoskupenie ťa nemusí trápiť.
Veď stačí aby si vystúpil a celé to zoskupenie ťa nemusí trápiť.
všetky som prečítal, ani jednu NATO neporušilo.
Vďaka futbalovému buhu za to, že sa dalo aspoň polčas pozerať na hru našich. Slovenskóóóóó! :-))
Všetci riešia, čo Calzona povedal, nepovedal, ako to povedal... otázka je aj, či ten Calzona povedal to, čo ten chlapec ktorý mu tlmočí preložil do slovenčiny a na aké otázky vlastne Calzona odpovedal - ako preložil otázky kladené Calzonovi zo slovenčiny do taliančiny.
Keď som počúval na tlačovkách ako hlúpo novinári kladú otázky, ako kladú otázky na ktoré sa nedá rozumne odpovedať, tak som presvedčený, že dochádza k mnohým nedorozumeniam práve zlým prekladom a zle kladenými otázkami.
Daj prosím text nejakej dohody ktorá platila a ktorú NATO porušilo alebo prestaň trepať tie sprostosti.
R-U sa rozpadlo a teraz sa všetci tí utláčaní -ičovia Srbi, Chorváti, Maďari, Slováci, Bosniaci tlačia do Rakúska ako keby tam bola zem zasľúbená...
Gniavi vás moloch? Urobte referendum a vystúpte. Briti to urobili, majú sa jak králi, nikto im nič nediktuje...
NATO neporušilo žiadne dohody o povojnovom usporiadaní. Nie, nič sa nedeje... len niekto zabudol na právo národov a štátov na sebaurčenie.
EU by bola žalárom národov, ak by nasilu národy držala alebo nasilu prijímala do únie.
Viktor aj naši Roboti môžu kedykoľvek vyhlásiť referendum o odchode... a v prípade úspechu bude Maďarom aj Butatóthom vyhovené a "pôjdu z únie svinským krokom".
Klameš.
Oranžová revolúcia bola kvôli tomu, že Janukovič odmietol podpísať pripravenú asociačnú dohodu s EU a začal rokovať s Putinom o pripojení k nejakej ruskej antiEU.. pod hrozbou obsadenia Krymu a s prísľubom 15 miliardovej pôžičky od Ruska pre Ukrajinu...
Orbán je užitočný idiot pre Pu-Tina, Si-Tina ale aj Erdogana. Jeho akože mierová misia je súčasťou dlho budovaného imidž politika "svetového významu". Je taký významný vlezdoTrumprdele, že ho Trump označil za tureckého prezidenta :-)))
Na Ukrajine sa stretlo príliš veľa rôznych záujmov (ekonomické, politické, vojenské), mnohých hráčov (Rusko, Ukrajina, EU, Turecko, USA, Čína). Orbán s jeho večnou mapou veľkého Uhorska je len ako kamienok v topánke. Otravný a každý už si želá, aby vypadol.
Ja som napísal údaj z článku, pod ktorým diskutuješ ty blázonko.
Až na taký malý detail...že sa jedná o obdobie 1,5 roka -od 4. kvartálu 2022 - po 1. kvartál 2024 a táto vláda s tým nič nemá.
Nie je náhodou ten Aliexpress len čínska kópia Amazonu?
Súdruh Fico už trpezlivo žmolká klásky a pracuje na tom, aby sme prestali dobiehať západ a smerovali tam, kam ide východ.
Tak je toho plný internet... hm.... keby to nebolo také strašné, boli by tie bludy čo si napísal smiešne.
Internet je plný informácií o ruských útokoch na Ukrajinu, o ruskom vraždení Ukrajincov a o škodách ktoré Rusi spôsobujú na Ukrajine každý deň...
Presne to čo si prisúdil Amerike a Obamovi, robia na Ukrajine Rusi a Putin.
Takže si sa usvedčil sám, že si úbohý klamár.
Keď vyhrá Trump voľby, okamžite skončí vojnu na Ukrajine a z Orbána urobí tureckého prezidenta. :-)))
Odporúčame