1000:1
Všetkým čo si tu napísal, si potvrdil len toľko, že Maťko Kližan bol, je a asi navždy ostane hlúpe decko.
Ako už ona môže uzemniť bruselčanov, keď sedí v kúte a nikto sa s ňou v Bruseli nebaví?
Je to podobné ako s Ficom, v Bruseli sklopené uši sedí v kúte a doma robí ramená a tliacha sprostosti.
Tak aspoň vo varení polievok sú vraj Slováci majstri Európy. Škoda, že to nemôžeme povedať o futbalistoch.
Myslím, že ako sú sponzorovaní tenisti sa všeobecne vie veľmi málo.... a ty vypisuješ úplné sprostosti mimo reality v ktorej sa nachádza Kližan....
Keď už sponzoring takého špičkoého tenistu ako je Sinner sa píše na Wiki toto:
Though sponsorship deals can change from month to month, some of Jannik Sinner's endorsements as of 2024 include: Nike,[156] Head,[157] Rolex,[158] Gucci,[159] Intesa San Paolo,[160] FASTWEB,[161] Pigna,[162] Lavazza,[163] Panini Comics,[164] and Formula 1.[165] Other 2024 press releases have Sinner sponsors listed such as Alfa Romeo,[166][167] Technogym,[168] and Parmigiano Reggiano.[169][170]
Zaujímavé, koľko vzrušenia nastalo nad prieskumom verejnej mienky.
PS vyhralo, lebo mnoho ľudí volilo proti smeru, nie pre PS.
Smer vyhral, lebo je autentickejší ako Hlas ktorý je už bez Pelegriniho bez hlasu a je nevoliteľný.
Republika vyhrala, lebo sa voliči fašistov neobávali straty hlasov ako v parlamentných voľbách a volili tak ako to cítia.
KDH chytá druhý dych, keď sa ukázalo, že strany kresťanských fanatikov sú v podstate s ich názormi nepoužiteľné.
SaS je podľa mňa zbytočná strana, ktorá sa 3x zapredala smeru a zničila 3x vlastnú vládu.
Ja nehovorím o vulgárnosti jednotlivcov - ja hovorím o vulgárnosti Fica, Blahu, Beňovej&co a vulgárnosti smeráckeho davu. Je strašné ako vulgárne sa vyjadrujú "smerácke babky demokratky". Fašizmus je to, o čom sníva Fico Urík či Mazurek...
Smeráci budú v EP sedieť v kúte a mastiť karty a mastiť si bankové účty. Smer vo vláde kolaboruje s fašistami a náckami. Protieurópska orbánovská rétorika Fica, Blahove provokovanie davu vyrevovať že "prezidentka je americká ku*va" kde sa Beňová uškŕňa za Blahom na tribúne je neprijateľné správanie ...
Podľa medzinárodného práva Ruskí vojaci nemajú žiadne právo útočiť a vraždiť na Ukrajine a okupovať Ukrajinu.
Bojovníci Azova čo sa fotili s Hitlerom musia byť nesmrteľní :-)))
a prečo nie? vari majú zákaz? :-))
Zaujímavé, že Maťko odmietol už vopred miestnych podnikateľov, že ani nemajú za ním chodiť, keď zrušili zmluvy s tlstým rómom.
Vo vláde sú ľudia ktorí kandidovali za Republiku...
Ďalší pomýlený chlapec, ktorému obsah jeho vlastnej hlavy zabránil dosiahnuť veľké úspechy.
Zaujímavé, že žiadny smerácky veľkopodnikateľ ho nechce sponzorovať.
Takže smerácky plač nad tým, v akom zlom stave prevzali štátne financie, je falošný.
Uvidíme, aké budú ratingy o rok, keď začnú "zaberať" smerácke úsporné opatrenia.
Rast ruského HDP je jedinečný a celý svet ho rusom závidí. Ruské HDP narástlo z 2240 miliárd USD v roku 2022 na 1900 miliárd USD v roku 2023.
Nie. Vlčan neodstúpil za korupciu... len sa chcem opýtať, je Vlčan trestne stíhaný?
Áno, pozastavenie akreditácie PPA bolo kvôli smeráckemu rozkrádaniu/prideľovaniu agrodotácií...
Tvoje výmysly sú dobré akurát tak na politické školenie smeráckeho trola.
Smeráci predsa dajú peniaze cez štátne dotácie len svojim.
Ja chcem Danka za precedu parlamentu. On je narodený pre poriadnu funkciu. :-)))
Andrej, nedaj sa ničím odradiť, zabávaj nás stále viac.
Odporúčame