Tichá závisť a hlasná nenávisť srší z vyjadrení úbohého zraneného Fica aj príspevkov jeho úbohých trollkov. Čaputová vytrela podlahu pár-krát aj s Ficom aj vo voľbách so Šefčovičom. A to jej odpustiť nemôžu :-))).
Tichá závisť a hlasná nenávisť srší z vyjadrení úbohého zraneného Fica aj príspevkov jeho úbohých trollkov. Čaputová vytrela podlahu pár-krát aj s Ficom aj vo voľbách so Šefčovičom. A to jej odpustiť nemôžu :-))).
Príliš veľa peňazí nasporených v II. pilieri láka zlodejov.
ááále, to je ešte nič, takých ako ona je 70-80% ľudí na Slovensku... ale sú tu aj horší... ako by to povedal pápež, že do paláca sa nasťahovali buzeranti...
Zabudol si na Prahu. Niečo sa rozhodlo v Prahe a mali sme to tu...
Tak sme opustili Prahu a 5-10% obyvateľov ušlo do Česka, dnes 10% vysokoškolákov odchádza študovať a po skončení štúdia ostáva žiť v Česku...
Nikto, kto nie je nejak viazaný žiť v tomto Kocúrkove tu žiť neostane... a potom budete otroci, pracujúci na zahraničie.
EU smeruje k federatívnemu usporiadaniu aké majú USA. Právo veta je nezmysel v únii, ktorá má 27 členov.
Takže krajiny dostanú na výber, či zostanú v únii, alebo budú mať právo veta. Vôbec to nie je zložité.
Ak Slovensko odíde z únie, ujde štvrtina Slovákov do únie a zvyšok bude mať právo veta.
Na rozdiel od teba mám vlastné, nie susedove :-)))
Nenávisť z príspevkov miestnej Smerácko-Republikánskej úderky trollkov priam srší. Čo si to ten Koleník dovolil, pochváliť prezidentku, pochváliť sa fotkou s prezidentkou a poľutovať ju za hrubé útoky od smerákov&co.
Vidíš, to je ten rozdiel medzi Pánom Koleníkom a Bodorovou gorilkou Atilkou. Koleník chváli Čaputovú a o nikom sa hanlivo nevyjadruje. Atilka vyštekal urážky na Pána Korčoka, čím samozrejme poškodil tých, ktorí platili Atilke za reklamu.
No a ešte otázka, má Pán Koleník nejaké reklamné zmluvy? Videl si ho posledné roky v nejakej reklame?
Ako zistíte že Kaliňák klame? Tak že sa mu hýbu pery.
Prečo sa neopýtaš ministra zahraničných vecí alebo ministra obrany aký je ich postoj k obetiam vojny v Gaze. Jáj, nerušte ich, oni sú teraz pri obchodovaní s Izraelom.
Títo SNS-čudáci pojedli všetci nejaké šialené huby. Dúfam, že sa nájde niekto, kto to dá na ústavný súd.
Každý deň urobia nejakú blamáž. Zamestnávateľ má platiť "dovolenku" rodičovi zamestnanca :-))) a aj jeho manželke/manželovi. :-)))
Úrady sú smerácke hniezda.
Rusko je barbarský agresor. Ak by chceli mier, už by bol dávno mier.
Až na to, že tá iniciatíva je dosť nezmyselná... napríklad:
2. Rusko sa zaviaže:
a) že stiahne svoje ozbrojené sily z územia Ukrajiny k hraniciam z 23. februára 2022
b) že stiahne svoje ozbrojené sily na svojom území do vzdialenosti najmenej 50 km od ukrajinských hraníc
3. Ukrajina sa zaviaže:
a) že stiahne svoje ozbrojené sily zo zóny najmenej 50 km od ruských hraníc vrátane oblastí Luhansk Doneck, Záporoží a Cherson....
Ktoré strany na Slovensku sú štandardné?
:-))) pánko je buď ešte alebo už "pod parou".
Nie novým trendom na Slovensku je, že vláda Smeru&co vedie politický boj a Slovensko v porovnaní s okolitými zaostáva ekonomicky aj morálne.
Tak ale teraz prídu Ľuboš Blaha, malý Kaliňák spolu s Miňom Mazurekom a budú o dušu riadiť celú Zemeplochu.
to bude zábavný pohľad, ako budú bývalý a možno aj súčasní Kotleboci oslavovať spolu s komunistami SNP ktoré predtým nazývali puč :-)))
Ty určite dedulo. Môžeš akurát tak slintať ty hrochoťský dunčo.
Odporúčame