Ja chcem Penuina za predsedu NRSR. To by zodpovedalo kvalite dnešnej vládnej koalície a bola by sranda. :-)))
Ja chcem Penuina za predsedu NRSR. To by zodpovedalo kvalite dnešnej vládnej koalície a bola by sranda. :-)))
Pri toľkom plači nad ťažkým osudom poľnohospodárov dajme príklad ako sa darí, keď sa to robí poriadne.
Pán Mačaj sa zabudol pochváliť, že je multimilionár a každý rok mu zelenina vynáša niekoľko miliónov EUR.
Za minulý rok pri tržbách 50 miliónov EUR dosiahol čistý zisk 4 milióny. Gratulujem. A prajem, nech sa mu rovnako darí aj v budúcnosti. https://finstat.sk/46184341
Keď vládol Matovič, mala PPA-čka pozastavenú akreditáciu na vyplácanie európskych dotácií kvôli podvodom s dotáciami za vlád Smeru. Akreditáciu sa podarilo obnoviť v októbri 2021...
No daj, kto je tam tá schopná zostava. To by ma zaujímalo, koho považuješ za schopného.
a nejakým smiešnym dronom v cene osobného auta.
Ja som si žiadnu veľkú mobilizáciu Smeru nevšimol, zdali sa mi dosť paralyzovaní. Už len Kaliňák za niečo stojí, inak je to totálne neschopná čeliadka.
Píšeš, ako keby si bol v nejakom ukrajinskom zákope a strieľal separatistov.
Blaha, Laššáková, Kalibejby, Mazurek - slovenská "hviezdna rota" bude zabávať európsky parlament. :-)))
Ó áno, úžasná Judy, pri písacom stroji, píše správu z Bruselu:
Len si zabudol, že tí zahraniční vlastníci tu najskôr desiatky miliárd EUR investovali, postavili fabriky, zaplatili zamestnancov, zaplatili tu dane a vyviezli vyrobené tovary väčšinou do zahraničia... až na konci dňa vytvorili ich firmy zisky ktoré si môžu použiť ako chcú.
Kotlár na samite WHO... inak zaujímavé, že Hlasná ministerka zdravotníctva Dolinková ani nepípla k tej blamáži.
V Kocúrkove chceme iba kocúrkovské stanice, ktoré budú vysielať len takú praUdu ako určí strana a vláda.
Koľko je obchodný prebytok Slovenska s krajinami EU a USA? Len s USA sme mali obchodný prebytok 4 miliardy EUR ročne...
Na Slovensko prichádzajú z krajín EU investície, Eurofondy a obrovské platby za tovary a služby ktoré dodávajú firmy zo Slovenska odberateľom na západe.
Trest Boží na voličov v Čavoji. Smer 45%, Republika 19%, Hlas 6%.
Politická kultúra Smeru, "vy do nás kameňom, my do vás dvomi" zdá sa prináša výsledky. Problém je v tom, že Smer nič iné okrem hádzania kameňov nevie.
Štát krachuje, deficit verejnej správy najhorší v histórii krajiny, bezradná vláda aj Fico nedokáže nič urobiť.
Slováci - čo ste si zvolili, to máte. Od volieb ubehlo takmer 3/4 roka a vláda okrem hádzania kameňov, vykradnutia budúcnosti ( 2. piliera ) a daní na "malinovky" nevymyslela nič.
Ale no tak súdruh, finančná správa fungovala veľmi dobre, dnes opäť preberajú DPK-čkári,
Poľnohospodárska platobná agentúra sa za vlád Matoviča a Hegera pozviechala zo škandálov z čias vlád Smeru a odobratej licencie .... a po návrate Smeru vyhádzali ľudí a nedokázala znova vyplácať dotácie...
NAKA/Polícia - návrat Bodorovcov do nich znamená, že opäť fungujú selektívne...
a tak by sme mohli pokračovať veľmi dlho.
Keď bol Fico v opozícii, tak vypisoval listy do Bruselu a kydal na Slovensko rovnako kydali na Slovensko všetci smeráci vrátane Blahu, či hlasáci, republikáni, kotlebovci ...
Po voľbách do NRSR občania čakali upokojenie, ale nastal pravý opak. Smer&co rozbíjajú všetky inštitúcie, dosadzujú vlastných ľudí (väčšinou neschopných), v spoločnosti namiesto pokoja ktorý sľubovali, vyvolali celospoločenský konflikt. Vrátila sa doba "vyhraj voľby, môžeš všetko". Ako to povedal Fico: "Vy do nás kameňom, my do vád dvomi".... takto budú vyzerať nasledujúce 3 roky vlády Smeru. Žiadna práca, len boj.
To je úžasná myšlienka o tom, že škandály robia médiá, skús ju trošku vysvetliť aby sme pochopili.
Na začiatok postačí ak objasníš ktoré médium zrazilo semafor alebo ktoré médium vo WHO odmietlo pristúpiť k dohode, ktoré médium spadlo vo vrtuľníku v TANAPe a čo tam robilo....
Od parlamentných volieb uplynulo 9 mesiacov a Smer bol v reálnom hlasovaní voličov porazený nečakane veľkým rozdielom, Hlas sa stráca a voliči SNS ušli k fašistom.
Treba povedať, že nová vláda od volieb neurobila nič, len kopu škandálov. Tak nech sa im to takto pekne rozpadá aj ďalej a že prajem pánovi Dankovi aby nás začal zabávať ako preceda parlamentu.
Odporúčame