Za pár rokov vlád Matoviča bolo zrekonštruovaných viac mostov ako za 12 rokov vlád Fica a Pellegriniho.
Za pár rokov vlád Matoviča bolo zrekonštruovaných viac mostov ako za 12 rokov vlád Fica a Pellegriniho.
prečo tí, ktorých si si zvolil ty teraz rujnujú verejné financie viac ako tí pred nimi, keď už nie sú krízy, ani na vojnu nič neprispievame?
Za posledné roky sa výrazne zvýšili investície do rekonštrukcií mostov a ciest nižších kategórií. Rekonštruovali sa (nie opravovali) tisícky kilometrov ciest vrátane príslušných mostov.
12 rokov počas 3 vlád R. Fica a 1 vlády P. Pellegriniho dalo mostom zabrať. Rabovali smeráci a na mosty nedbali. Teraz mosty padajú.
Šimečkov článok v časopise o ktorom Blaha klame má 22 strán a ďalšie 3 strany sú zoznam 60 zdrojov z ktorých Šimečka v článku citoval. Všetky citácie sú poctivo vyznačené.
Zúfalec Blaha opäť len drzo klame.
Peťko, a bol si ty niekedy v Číne a rozprával si sa niekedy so živým Číňanom? Keby si poznal Číňanov, tak by si vedel akí pracovití, snaživí, cieľavedomí sú. Na rozdiel od lenivých Slovákov, oni už od škôlky drú a snažia sa byť vo všetkom úspešní... preto som sa pýtal, v čom je ten Jarík skvelý, aby mohol súťažiť s Číňanmi...
Ty si človek, ktorý podporuje vraždenie, lúpenie a vojnové zločiny ruských vojsk na Ukrajine. A ty mne napíšeš aby som sa prebral. Ty nemáš ani charakter, ani úctu k životu, ani úctu k právu, ani úctu k morálke.
a ako si ty osobne prispel k našej technologickej vyspelosti, vzdelanosti a morálke aby sme za Čínou nezaostávali?
Zostreľovanie ruských lietadiel bombardujúcich Charkov riadenými bombami nie sú údery raketami dlhého doletu... ani o pomstu za prehru, je ochrana životov ľudí v Charkove.
a ja som si myslel, že Fico si vydržiaval prostitútky na úrade vlády...
Keď to zaplatíš z firemných peňazí ako právne služby, tak je to daňový podvod...
Ukrajina sa bráni na svojom území a Rusi sú agresori, okupanti a vrahovia.
Ukrajina nepotrebuje konečné víťazstvo, len vytlačiť Rusov zo svojho územia.
Pelle prinesie Primalex a premaľuje plesnivé steny.
Rusko nás zatiahlo do veľkej vojny.
Lebo ja tie súvislosti na rozdiel od teba chápem.
Áno, ale nikto nemal chuť eskalovať konflikt a vyvolať vojnu. Až Rusko znova zaútočilo.
Budapeštianske memorandum podpísali veľmoci - USA, Fr, GB, Čína, Ukrajina aj Rusko. Zaviazali sa garantovať hranice a územnú celistvosť Ukrajiny. Ukrajina splnila svoj diel dohody. Rusko ju porušilo.
Toto je všetko, čo potrebuješ vedieť. Ostatní hľadajú cesty ako splniť záväzky memoranda.
Tretiu svetovú už máme od 24.2.2022. Začalo ju Rusko.
My sme vo vojne odo dňa kedy Rusko napadlo Ukrajinu. Aj keby Rusko obsadilo Ukrajinu za 3 dní bez boja, boli by sme dnes na hranici Ruska a zbrojili by sme 2xviac ako teraz, aj by sme mobilizovali a možno by sme už mali aj brannú povinnosť...
V pivnici u Jožka Mikuša sa pánkovia ožrali a splodili tento zábavný "podnet". :-)))
Odporúčame