Kindžal je málo účinná raketa. Má malú nálož. Nepravdepodobné.
Kindžal je málo účinná raketa. Má malú nálož. Nepravdepodobné.
Tým pádom môže Rusko napadnúť NATO. Rumunsko a Poľsko sa stanú stranami konfliktu a Poľsko vyčistí Bielorusko a Rumunsko Krym
Mali ale prišla búrka a sokol im zmokol...
F-16 nad Ruskom lietať nebudú. Len rakety z nich odpaľované.
Ak môžu ruské lietadlá bombardovať a ostreľovať raketami Ukrajinu z Bieloruska, môžu F-16-ky štartovať z Poľska a Rumunska, pristať na Ukrajine, dotankovať a ísť robiť svoju prácu.
Zaujímavé, že slovom mier sa najviac oháňajú diktátori a slovom pokoj zločinci.
Skôr jej nejaké chýbajú.
A čo Rusko? Rusko je vari jednotné?
Som zvedavý koľko schvaľovačov trestného činu únosu sa zapojí do tejto diskusie.
Dvaja ministri súčasnej vlády poskytli prostriedky a asistenciu na únos Vitnamca. Podpredseda vlády je zapísaný v zozname pasažierov lietadla.
Neklam, na Ukrajinu - do Dondasu a na Krym vtrhli ruskí vojaci - "dovolenkári". Žiadne desaťtisíce obetí tam predtým neboli.
Najlepšie, keby ste ju odpálili v Kremli.
Ani tebe ten amertzký nechutí a chodíš nakupovať k Poliakovi.
Šutaj by ho mal ísť polapiť do Vovčanska, dovliecť domov a nechať súdiť :-)))
Veď aj ty si obrátil. Internet si pamätá Kotlebove ovce.
:-))) no, asi jej niekto "dobre" poradil.
Och, svätá Santusová :-))) a jej svätý kanister
Stačilo analyzovať tých pár minút, ktoré pretriasal Fico na tlačovkách...
Netráp sa tým. Nie sú to tvoje peniaze, ani tvoja munícia, nie je to tvoja vojna.
Raz tu budeš vypisovať ako si prispieval, tak ako obrátení gardisti a ospevovači Tisa dnes oslavujú SNP a Fica.
Toto si ty:
Odporúčame