Ja som minimálne pár dní v mesiaci v krajinách bývalej Juhoslávie, vrátane Kosova. Rozprávam sa s miestnymi ľuďmi, bosniackymi Srbmi, moslimami aj Chorvátmi, v Srbsku so Srbmi, tamojšími Slovákmi, Maďarmi a dokonca s pánom ktorý je spolumajiteľ Partizanu Belehrad. Prešiel som cintorín chorvátskych obetí vojny vo Vukovare ( takmer každý hrob s fotkou mladého človeka, ktorý v tej vojne zahynul - mladé dievčatá, chlapci)... choď tam volá sa to cintorín Dubrava.
Tvoje hlúpe, primitívne sprostosti ktoré tu vypisuješ sú len trápne. Nič nevieš, nič nechápeš, vypisuješ sprostosti.


