tak si sa zadrapil do maličkej hyperboly ktorú som napísal... Podstata môjho príspevku je v tom, že obyčajný Rus je taký bedár v na zdroje najbohatšej krajine sveta, že ide kvôli 1000€ žoldu bojovať na Ukrajinu a skapať tam za zväčšenie a zbohatnutie najväčšej a najbohatšej krajiny sveta.


