Tak ruský troll má americké auto :-)) z čínskych súčiastok :-))
Ja som si kúpil niečo na moje slovenské auto a prišlo mi bez cla Made in Germany.
Tak ruský troll má americké auto :-)) z čínskych súčiastok :-))
Ja som si kúpil niečo na moje slovenské auto a prišlo mi bez cla Made in Germany.
Na Ukrajine vraždia Rusi.
Výsledok čínskeho turné po Európe budú zvýšené clá na dovoz čínskych výrobkov na rovnakú úroveň aké má Čína na dovoz z EU a rovnaké povinnosti pre čínskych vývozcov do EU, ako majú exportéri z EU do Číny.
Naše babky-"demokratky" tomu tlieskajú.
Kedy bolo vydané stavebné povolenie?
Vybavil stavebné povolenie. Stavba už mala bežať.
Vybavil stavebné povolenie na zapuzdrenie tej skládky... stavba sa už mala začať. Ale prišiel Taraba...
Fico vytiahol týchto neschopných čudákov ako je Taraba, Šimkovičová do vlády a podrží ich tam nejakú dobu úmyselne aby znemožnili seba ako aj Danka a SNS.
Je vydané právoplatné stavebné povolenie, takže práce mali začať začiatkom roka 2024...
... ale nový minister Taraba projekt ktorý pripravovali rôzne vlády od roku 2017 - zastavil.
Tak samozrejme, čakáme s čím Taraba príde...
Tvoj príspevok - čo veta, to klamstvo. Žiadna, ani ústna dohoda nebola. Zvyšok čo si napísal sú kremeľské bludy.
Pomoc prisľúbil pred desiatimi rokmi aj Peter Žiga (Hlas). „Jeho štátny tajomník pán Ferencz tu bol niekoľkokrát na stretnutí s občanmi. V roku 2016 prisľúbil, že do roka a do dňa budú bagre a bude sa to riešiť,“ spomína. Riešenie priniesol aj minister László Sólymos, jeho návrh vydržal prakticky až do minulého týždňa, kedy projekt stopol súčasný šéf rezortu Tomáš Taraba
opäť klameš. Nikto Gorbačovovi nerozširovanie NATO nesľúbil. Neexistuje žiadna taká dohoda.
terajšia vojna je výsledkom ruskej nenažranosti a pocitu nadradenosti. Rusi nemajú žiadny nárok určovať kto bude vládnuť v iných krajinách, ale uzurpujú si to. Preto je táto vojna.
Vydierať celý svet, zúriť, fetovať, páchať genocídu vlastného národa, zradiť ho, robiť zo seba hrdinu a obeť, pritom sa schovávať v bunkroch = Putin
Vojna už je rozpútaná na Ukrajine a rozpútalo je Rusko. Agresor je Rusko. Okupant je Rusko.
Prihlásil si sa, ďalší bezdetný krčmový troll aj s diagnózou, pre ktorého je najvyššia hodnota priateľstvo, nie deti.
nemal ten kuko-t na mysli Telegram?
Ak niekto nemá deti, tak sa utešuje krčmovou teóriou že najväčším darom je priateľstvo. Čo ona má, či nemá ty nevieš ani náhodou.
Tak na Telegrafe :-))) je pohľadnica.
Milióny dôchodcov žijúcich na úkor pracujúcich rozhodujú voľby a volia tých, ktorí sľúbia viac nepracujúcej, na sociálnych dávkach a dôchodkoch závislej vrstve obyvateľstva.
Odporúčame