Neviem si predstaviť, že nepostavíme novú jadrovú elektráreň. Slovensko nebude mať čím svietiť, tvrdí šéf spoločnosti, ktorá ju pripravuje
To, čo si napísal je úplný nezmysel. Tvoj príspevok = čo veta, to blud.
Na výrobu fotovoltiky sa použije zanedbateľné množstvo energie v porovnaní s tým, koľko vyprodukuje.
Fotovoltické články majú dostatočne dlhú životnosť - 20 rokov.
My musíme mať lacné zdroje elektrickej energie (trvalých máme dosť) - to sú tie, ktoré majú energiu zadarmo = slnko, vietor, voda.
Pripravovať novú jadrovú elektráreň je úplne v poriadku, veď staré raz dožijú...