Tak toto je krásne :-))) :
"Približne 200 ľudí zatkli policajti, ktorí v noci na štvrtok vykľuli protestný tábor" niekto prekladal z češtiny slovo "vyklidili" a vyšlo mu z toho "vykľuli" :-)))
Tak toto je krásne :-))) :
"Približne 200 ľudí zatkli policajti, ktorí v noci na štvrtok vykľuli protestný tábor" niekto prekladal z češtiny slovo "vyklidili" a vyšlo mu z toho "vykľuli" :-)))
Proruská opozícia na Ukrajine = okupanti a vrahovia.
Rusko si(sa?) nepolepšilo, len pár krajín sa zhoršilo výraznejšie ako Rusko.
Toto nie je žiadna cenzúra. Ty vôbec netušíš, čo cenzúra je.
Youtube je súkromná platforma a sám rozhoduje o pravidlách a o tom, čo dovolí/nedovolí šíriť cez jej kanály. Bukovský nech si vytvorí vlastnú stránku a tam si bude tiež rozhodovať o tom, čo na tú stránku dá alebo nedá. Ur
Ale ten prenos nebol z varených netopierov, ale zo živých netopierov...pred uvarením. A čo Číňania robili s ľuďmi počas pandémie tak to by som prial zažiť slovenským dezolátom - povinné testovanie, očkovanie, koncentračné tábory, zavreté hranice - u mňa býval Číňan 4 mesiace, lebo mu bez vyhovujúcich testov na protilátky nedali povolenie na návrat domov do Číny...
Fico musí zrušiť niekoľko nemocníc alebo dať do zdravotníctva minimálne miliardu EUR naviac - zvýšiť platby za poistencov štátu.
Zdravotníctvo trpí obrovskou nezmyselnou byrokraciou, nízkou výkonnosťou, zaostalými postupmi poskytovania starostlivosti. A títo pajáci, ktorí to teraz riadia nemajú žiadnu šancu to zmeniť. Ministerka je len podržtaška ako jej šéf, sem ju dajte a povedzte čo má rozprávať a robiť - ona porozpráva aj urobí, čo jej nakážu jej páni (z penty).
Bukovský nie je výživový poradca, ale šíriteľ bludov a neoverených "zázračných právd".
a čo si myslíš, pustia ich po pár dňoch na slobodu, alebo pošlú na 15 rokov do gulagu ako v Rusku posielajú za to, že niekto povie slovo vojna?
V každej kde nastolili Američania svoju demokraciu sa to zlepšilo. Len nie v každej tú demokraciu prijali.
Každého utečenca z Afriky do EU treba vycvičiť, vyzbrojiť a poslať domov nech si vybojuje Európu doma v Afrike.
:-))) prisahám, od kedy si pamätám, tak počúvam, ako sa africký kontinent obrodzuje.... a oni sa každý rok obrodia o 40miliónov nových afričankov... a všetci tí afričankovia utekajú do Európy (EU). Tak dúfam, že teraz takto obrodení nájdu svoju zem zasľúbenú v Rusku a nebudú sa tlačiť do Francúzska, Belgicka, Holandska, GB, Nemecka
Len nikdy nepovie, ako si ten mier predstavuje. Aký mier chce? Takže ide zbrojiť aby bol mier. To znamená, že aj Ukrajina by mala zbrojiť aby bol mier.
Presne tak, napríklad teraz americká armáda v Gaze buduje prístav na zásobovanie humanitárnou pomocou. Nie Rusi, Američania.
To je tak, keď sa porovnáva neporovnateľné. Koľko kilogramov natankuješ do batérie keď do nej nabiješ 100kWh?
A čo tak použiť Einsteina? Zo vzorca E = mc2 vyplýva, že v 1 kg hmoty je energia 25 miliárd kilowatthodín. :-)) Len ako premeniť tú hmotu na energiu? :-)))
Vôbec nie je prekvapujúce, že tretina slovákov chce totalitu. Stačí si prečítať tunajšie diskusie a vidieť, koľko diskutérov obdivuje totalitné Rusko a jeho vojenskú agresiu voči Ukrajine.
Černák bol odsúdený za 15 vrážd... lenže vraždami sa neživil... okrem vrážd páchal ten jeho gang denno-denne zločiny. obchod s drogami, bielym mäsom, lúpeže, výpalníctvo.... čím zarábali peniaze a páchali ďalšie zločiny
- daňové podvody, korupciu, atď... a za toto obrovské množstvo zločinov Černáka ešte nikto nesúdil.
Elektromobil jazdí so spotrebou 15-20kWh/100km, dízlové auto so spotrebou 5-7 l/100km = 50-70kWh/100km :-))
Zadlžujete krajinu viac ako Matovič počas kríz a pandémie.
Zo strategického hľadiska je lepšie mať 1000 veterných ako 1 jadrovú elektráreň. Vo svete sa budujú veterné a solárne parky na výrobu vodíka a ten sa mieša so zemným plynom a uskladňuje a neskôr používa na výrobu elektriny....
Som zástancom zdravého energetického mixu, kam patria aj jadrové elektrárne, ale my budeme mať jadrových zdrojov príliš veľa. Navyše elektrická energia z jadrových elektrární už nie je lacná ak sa započítajú náklady na likvidáciu...
Umelá inteligencia bude potrebovať veľa elektrickej energie :-))
Odporúčame