Slovensko upadá ekonomicky, vzdelanostne, zdravotne .... a kocúrkovčania namiesto riešenia ekonomiky, vzdelania a zdravia riešia LGBTI ....
Slovensko upadá ekonomicky, vzdelanostne, zdravotne .... a kocúrkovčania namiesto riešenia ekonomiky, vzdelania a zdravia riešia LGBTI ....
no veď kľudne daj nejaký parameter a porovnáme vývoj na Slovensku s okolitými krajinami.
počuješ niekoho škriekať? možno ťa mamička posiela spať.
Kocúrkovo ste vy ... s vašim bludárom Michelkom aj presidentom Harabinom.
Kocúrkovský zázrak... hov nom chcete čistiť chliev
Harabin je dokonalý kandidát na precedu súdnej rady.... v Kocúrkove.
Pravicové vlády (Matovič+Heger) dosiahli takmer vo všetkých ukazovateľoch lepšie výsledky ako vlády okolitých krajín. Nech sa páči, vyber si o aké ukazovateľe máš záujem a môžeme ich porovnať.
Desaťtisíce Slovákov, stotisíce Ukrajincov, desaťtisíce ľudí rôznych iných národností prichádzajú do Česka... dopyt po bývaní tam bude rásť... žiadne prekvapenie
Michelko tým, čo a ako rozpráva aj svojim výzorom prezentuje zaostalosť a úpadok. Všetko, čo on a jeho kumpáni robia a ako vedú krajinu je smerovanie do úpadku a zaostalosti. Pozrieš na neho a vidíš - je to nemoderná starina.
Veď ten Fico už vládne štvrtý-krát a stále len upadáme... je mi ľúto, ale Chorvátsko a aj Rumusko a všetky Baltické krajiny už nás dávno predbehli. Vďaka tomu, čo tu robí/nerobí desaťročia Fico.
Toto Michelko je vykopávka ktorej myslenie a mentalita zodpovedá dobe dávno minulej - cca tomu, čo tu bolo pred 50 rokmi.
Presne tak ako nám Sovieti udržiavali pri moci verných komunistov, teraz Layenová, Brusel, USA, Šoroš a ESET štvrtý krát dali vládu do rúk ich poslušnému sluhovi Ficovi.
Čo si rodičia vychovali, to majú.
Mladí vidia kto a ako tu vládne a veria, že úspech im zabezpečia podvody a krádeže rovnako ako smeráckej verchuške.
Huliak a Harabín sú vykopávky z doby dávno minulej. Zaostalí zápecníci ktorí sú mentálne v pomeroch aké vláddli pred 50 rokmi.
Putinovi sa peniaze na vojnu nemíňajú, ale Rusko dáva 30% štátnych výdavkov na vojnu priamo a ďalších 10% zhltne zdravotníctvo a sociálny systém pre liečbu a živenie vojnových invalidov a utečencov.
Perpetuum mobile neexistuje, vojna je drahá a ničí ekonomiku bojujúcich krajín.
Tak je. Mladých vyháňa do zahraničia politika západu, lebo Fico pridá sebe 6000 nezdanených a zamestnancom hodí na krk zvýšené dane a odvody. Tak idú radšej za politikou vysokých platov západu, ako by mali živoriť za Ficovej politiky okrádania pracujúcich.
Prečo nie? Veď dôchodcovia môžu nehnuteľnosti predať a nebudú platiť nič.
Poďakoval si Robovi, že nevyplatil poľnohospodárom dotácie, ktoré mal vyplatiť pred takmer pol rokom... teba by mal strčiť nejaký gazda za tie nevyplatené dotácie do chlieva k ošípaným...
Ďalší dotačný podvod vlády a navýšenie zadĺženia štátu.
Peniaze budú vyplatené bez kontroly zo štátneho rozpočtu, nie z priamych dotačných prostriedkov EU. Je otázne, či takéto dotácie nie sú v rozpore s dotačnými pravidlami EU a nebude to neddovolená pomoc - za ktorú zaplatí štát mastnú pokutu.
Za 3,5 roka popri pandémii, energetickej kríze, inflácii a vojne tie vlády:
- opravovali nedorobky Ficových a Pellegriniho vlády - napr. tunel Višňové, križovatka D4/D1
- riešili skorumpované súdy, prokuratúru, políciu
- rekonštruovali ( nie opravovali) tisícky kilometrov ciest nižších tried
- napr. vyriešili systém zálohovanie a zberu plastových fliaš
- ako jediná vláda výrazne podporili pracujúcich rodičov cez daňový bonus
- v čase nulových úrokov vydali navyše dlhopisy za cca 8 miliárd EUR a vykryli deficity až do konca roka 2023 (preto zadĺženosť štátu v roku 2023 klesla o cca 2,5%HDP aj keď bol deficit cca 5%HDP )
Odporúčame