najzábavnejšie je, keď sa turkotatársky islamistický boľševík ako ty vyjadruje k Slovensku.
najzábavnejšie je, keď sa turkotatársky islamistický boľševík ako ty vyjadruje k Slovensku.
Kydať na zlodejov a korupčníkov nie je kydanie na Slovensko.
Kolega dal v noci nabíjať mobil a ráno mal prasknutý displej. V servise mu povedali že to nie je výnimočné, že batéria pri nabíjaní "napuchne" a zlomí displej.
Čo je lexaurín netuším, mojkanie s psíkom či mačičkou je pre vás, čo nemáte manželky... na úzkosť je práca a šport, odporúčam ti obe. Nebudú ťa mátať chiméry o vlastizrdcoch a slniečkároch.
Fiala: Nájdeme spôsob, ako využiť slovenské peniaze na muníciu pre Ukrajinu
Peniaze zo zbierky na nákup munície pre Ukrajinu budú poskytnuté českej vláde do jej programu nákupu munície.
Nové čísla Ficovu vládu vôbec nepotešili.
Ukázali, že Fico zadlžuje Slovensko najviac v histórii a jeho "konsolidačné" opatrenia sú z jednej časti okradnutie občanov a z druhej Potemkinova dedina. Na jednej strane okradnú rodiny o peniaze, na druhej strane si zvýšia platy.
Samozrejme že má marketingového poradcu, pána Bodora.
Videl si Koleníka za posledné roky v nejakej reklame?
Bodorova gorila Attila je vďaka Vémolovi finančne "za vodou" a tak asi žiadne reklamné zmluvy nepotrebuje. Viac by ma zaujímalo, či skutočne spozoring takéhoto nízkeho človeka tým firmám reálne pomohlo...
Inak ten Corgoň Franciáš s Attilom je fakt výborné pivo. Len ho teraz môžu vyliať do kanála.
Vláda klame. Fico a Kamenický urobili fejkový rozpočet a teraz robia dlhy väčšie ako Matovič v najhorších časoch.
Pošli tie tvoje apely do Ruska Putinovi a jeho soldátom ktorí napadli a okupujú Ukrajinu, ostreľujú a bombardujú celú krajinu a zavraždili už státisíce ľudí...
Namiesto riešenia problémov Fico&co v záujme upevňovania moci vyrábajú stále nové problémy. Ešte nech znovu zavedú koncesionárske poplatky aby mal národ ďalšiu nenápadnú daň na krku.
Neviem prečo sa nejaký Gröhling k zbierke vyjadruje... aj on je jeden z tých, ktorí sú hlavní zodpovední za návrat Fica k moci (už 2.-krát)...
Ale 3+milióny už nie je zanedbateľná suma. To už aj Výboh strihá uškami a vetrí či by niečo nezobchodoval ....
Ten bol fakt dobrý :-))))
Trápi ma len problém, či môže byť prezident súčasne aj precedom súdnej rady?
Majiteľ polovice celulózky je tučný slovenský užČech, ktorý túto Bohom opustenú zem dávno opustil aj s peňázmi.
V roku 2020 oslavovala celulózka v Ružomberku 140 rokov existencie .... takže tí dôchodcovia ktorí ju vraj budovali, ju len ukradli pôvodným majiteľom...
Podľa mňa sú paraziti tí, ktorí sa domáhajú tých nezmyselných 13. dôchdkov a volia ficove pečené holuby, čo im vraj napadajú rovno do huby.
1. Kým sama nechce odísť, tak ju ťažko môžem prinútiť. Práve naopak, chcem aby čo najdlhšie ostala.
2. Som rád že ju mám, vie čo a ako má robiť, robí prácu ktorú má robiť spoľahlivo, kvalitne.
Smejem sa ako kôň z týchto Ficovín...
Mám vo firme pani dôchodkyňu, berie najvyšší plat (je vo firme najdlhšie) okrem toho berie slušný dôchodok, teraz jej hádžu všetky možné valorizácie, 13. dôchodky ... takže mesačne má v čistom cez 3000 :-)) ... jak kráľovná, vlastný byt, žiadny nájom, do práce pešo alebo bicykel... len rozmýšľa kam na dovolenku
Mám vo firme pár mladých kolega 2 deti (10, 12) dostal na daňovom bonuse od Matoviča cca 2500 EUR (za rok). Samozrejme hypotéka na krku, oblečenie, krúžky pre deti, dochádzanie vlastným autom a vozenie detí sem a tam.... žije z ruky do úst a tých 2500EUR bolo skutočne užitočných...
Dôchodkyňa volila antifico, mladý kolega ficónov :-))
Odporúčame