ja si to tiez myslim, suhlasim s autorom clanku.
ja si to tiez myslim, suhlasim s autorom clanku.
8-stupnova automaticka prevodovka je velky uspech automobilky. cina robi v automobilovom priemysle obrovske skoky vpred. 8-stupnovu prevodovku nedokazal vyvinut ani mercedes v nemecku.
velmi dobry clanok, paci sa mi, je vystizny a pravdivy. Toto je naozaj fasisticky stat. Vacsina obcanov su skutocni fasisti. Ja osobne verim, ze na Slovensku zvitazi socializmus hodny 21. storocia. Slovensko sa musi hlasit k slobode, demokracii a hlavne k humanizmu, ktory je hodny 21.storocia.
je pravdou, ze stranicki funkcionari a stranicky aparatcikovia ovladli slovensko. slovensko ovladaju z pozadia osoby - stranicki politruci, ktori maju nastrcenych stranickych funkcionarov a aparatcikov. stranicki politruci maju v tomto state neobmedzenu moc.
jedna rodina si kupila zaciatkom 70-tich rokov dom za 15 000 dolarov. V dnesnych cenach ten dom ma cenu viac ako 400 000 dolarov. a ze nehnutelnosti nemaju cenu....
nema to logiku, v indii nemaju tento institut a tie staty ako dansko, rakusko...robia mozno 0,0000004% z celkoveho poctu....
ale ale....bratku, institut minimalnej mzdy nepozna mozno 80% statov a nic sa nedeje. problemy su niekde inde.
k tomuto clanku som vyrobil svoj vlastny blog:
v europe je velkym problemom naprogramovat stroj, aby presiel z bodu A do bodu B. Regulacia so spatnou vazbou by takyto stroj v pripade problemov automaticky zastavila, popripade bezpecne doviedla stroj do bodu B. predsa strojvodca moze skolabovat, popripade sa pomylit a tak takyto program sa stava nenahraditelnym.
slovensko bez mininalnej mzdy urcite nevyrobi viac aut, viac televizorov, viac softweru.....urcite nie.
minimalna mzda neexistuje v africkych statoch a predsa afrika je najchudobnejsim kontinentom na svete.
tak to vysvetlim este zrozumitelnejsie, slovensko by s 1 eurovou mzdou urcite nevyrobilo viac aut, viac televizorov, viac softweru.....urcite nie. slovenske firmy, ktore vyrabaju jednoduchsie tovary a sluzby by krachovali kedze dumping by ich znicil a tie ktore by prezili, tie by zase len neprodukovali viac sluzieb a tovarov, kedze o jednoduhsie tovary a sluzby v zahranici nie je ziadny zaujem.NIC by sa tym nevyriesilo.
ja tu nepisem o nacizme, nacionalny socializmus a fasizmus nie je TO ISTE!!! ja tu pisem o fasizme ako ho opisuju odbornici, ktori studovali tento ekonomicko-politicky system.
vysvetlim to trosku zrozumitelnejsie, povedzme ze by sa takto zamestnalo 100 000 ludi. na oko by to vyzeralo velmi dobre ale vznikli by obrovske problemy s normalnymi firmami, ktore by zacali krachovat nakolko by nevedeli konkurovat dumpingovim cenam. s jednym eurom na hodinu sa neda uspiet ani v cine kde maju cca 2 - 2.50 eur hodina. z toho vidiet ako zle na tom sme.
minimalna mzda 1 euro neznizi nezamestnanost. podla mna nie, lebo kto bude robit za 1 euro na hodinu? podla mna len zufalec. skor by sa zacal rozpadavat celkovy system, viac by bolo problemov ako osohu.
skoda, ze dzurinda odisiel z politiky. bol to jediny politik z pravice, ktoreho som si vazil....
rakusko bolo naslednikom bohatej monarchie, vsetky dolezite skoly, urady, firmy mali sidlo v rakusku. rakusko bolo vzdy ovela bohatsie ako ceskoslovensko.
taketo katastrofy by sa neboli nikdy stali, keby konstrukteri takychto vlakov navrhli automaticky riadiaci system so spatnou vazbou. v pripade kolapsu strojvodcu automaticky system vlaku so spatnou vazbou vzdy bezpecne riadi vlak dalej popripade takyto vlak zastavi. takato katastrofa v europe nie je neobvykla a je to sposobene slabou urovnou konstrukterov.
taketo trate by mali mat elektronicke milniky, aby v pripade kolapsu rusnovodica vlak bol riadeny spatnou regulaciou a tak by k takejto katastrofe nikdy nemohlo dojst. pripomina mi to katastrofu v nemecku, kde sa vlak vykolajil a zahynulo cez 100 ludi. jednoducho ide o nahluplych konstrukterov riadiacich systemov a celkovej konstrukcie vlakov.
nie su to hluposti, takto definuju fasizmus odbornici. ja som tie body vyhladal na internete.
Odporúčame