ono to je asi takto, nase politicke struktury nemaju ziadny plan ako dalej rozvijat ekonomiku slovenska. ked si precitate volebne programy pravicovych stran alebo jedinej lavicovej strany s pokrokovym robotnickym jadrom, tak mi date za pravdu, ze taketo nieco by napisali ucni na ucnovskej skole v priebehu dvoch tyzdnov. nikdy som necital, co vlastne tie dialnice prinesu, aky bude obeh tovarov na nasich dialniciach, ako dalej so zeleznicami, ako dalej so skolstvom a pod. stat nema vypracovanu ani len zakladnu viziu ako dalej, vlastne o to sa tu nikto ani nepokusal. preto si myslim, ze politicke strany su len obycajne s.r.ocky a nic viac. clovek by si myslel, ze su to nebodaj dobrocinne spolky...


