Podla mojho nazoru sporitelia dostanu o 20 rokov asi 0 - 30% z toho co do toho vlozili v pomere k realnym peniazom.(Podla mna realne peniaze su zlato)
Ak na trhu zarabaju investori velke peniaze tak to znamena ze sa deje nieco zle, lebo ked sa nedaju peniaze zarabat realne v ekonomike tak kazdy sa snazi zarabat peniaze na trhu s cennymi papiermi a to je velmi nebezpecne.
V USA je statny dlh vacsi ako 13 000 000 000 000 USD a denne stupa o 4 000 000 000 USD. Jednoducho povedane tento dlh sa uz neda zaplatit a toto strhne penazny system do priepasti, vsetky cenne papiere sa mozu stat bezcenne. Preto toto co sa deje sa da nazvat casino - kapitalizmus.
Preto vobec nedoverujem DSS-kam a je to len vyhodne pre ne, no nie pre bezneho sporitela.


