Nemam rad tychto naglejovanych bankerov co okradaju ludi, obycajnych ludi. Takyto bankeri vedia robit iba jedno a to tlacit nove bankovky.
Slovaci, zobudme sa a vybudujme si svoju vlastnu menu Slovensku Korunu ktora bude fixovana na zlato. Nebojte sa oni budu spekulovat premyslat a ja neviem co este ale i tak sa im nepodari to zlato vyrobit. Potom nebude treba DSS iek, akciovych trhov a ja neviem co este a kazdy si sam takto naspori na dochodok, dom, byt lebo bude mat istotu v peniazoch. Paralelne sa mozu pouzivat Eura, pre podnikatelov a zahranicny obchod.
Predsa nemozeme vsetci stale spekulovat ako si uchovat svoje uspory do buducna.


